Dobre jedzonko

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się w mieście imprezach wydarzeniach ? piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w Rybniku.

Moderator: Moderator

Re: Dobre jedzonko

Postprzez opeltest Wt, 29 paź 2013, 17:30

Dobre jedzonko dzisiaj byłem w Carrefour w knajpce HaLong jedzenie pycha świeże surówki pachnące i gorące dania
zjadłem wieprzowinę w pięciu smakach bardzo smaczne polecam :lol:
opeltest

Postprzez dignam Pn, 27 sty 2014, 13:02

a gdzie dobre wegetariańskie?
dignam

Postprzez rob78 Pn, 27 sty 2014, 13:38

Człowiek to nie koza, trawy jadł nie będzie.... :D
rob78

Postprzez Ministrant Śr, 29 sty 2014, 14:31

chyba że w doma baba ani obiadu uważyć nie umi to lepiej zjeść w tej chińskiej restauracji :x
Ministrant

Postprzez PanJakub Śr, 12 lut 2014, 13:46

Taaak, jedzonko najlepsze w domku :)
PanJakub

Postprzez Ministrant Śr, 12 lut 2014, 15:25

to idź żrać gorolu a nie wyszukuj jakiś starych tematów ..
Ministrant

Postprzez Ministrant Pt, 14 lut 2014, 20:33

naprawdę ?;o fascynujące ;d a co byś polecił ?????
Ministrant

Postprzez prac N, 23 mar 2014, 00:16

Wszędzie tylko NIE MARYNA !!! Byłem ostatnio, kelnerka poleciła steka, bo podobno dobry. Niestety, chyba sama nie wiedziała co poleca ( a propo kelnerki to bardzo ładna i miła :) ) Czas oczekiwania 40 minut przy dwóch zajętych stolikach w całej knajpie. Mięso twarde, prosiłem o średnio wysmażonego niestety ale chyba ktoś na kuchni nie rozumie tego pojęcia, dostałem bardzo wysmażonego . No trudno, a już myślałem, że będę miał blisko na dobre steki !!
prac

Postprzez dr Becker N, 23 mar 2014, 13:01

prac napisał(a):Wszędzie tylko NIE MARYNA !!! Byłem ostatnio, kelnerka poleciła steka, bo podobno dobry. Niestety, chyba sama nie wiedziała co poleca ( a propo kelnerki to bardzo ładna i miła :) ) Czas oczekiwania 40 minut przy dwóch zajętych stolikach w całej knajpie. Mięso twarde, prosiłem o średnio wysmażonego niestety ale chyba ktoś na kuchni nie rozumie tego pojęcia, dostałem bardzo wysmażonego . No trudno, a już myślałem, że będę miał blisko na dobre steki !!

Pytanie czy to w ogóle był stek? Wiele knajp jako stek serwuje coś wieprzowiny a nawet z drobiu.
Chociaż skoro był twardy to znaczy że być może ktoś faktycznie spieprzył kawałek wołowiny - zwłaszcza jeśli była stara.
dr Becker

Postprzez unlimited N, 23 mar 2014, 16:39

Byłem wczoraj w Kobyłce, tzn. Laboratorium Smaku - jak zwał tak zwał. Nigdzie nie ma informacji o nazwie restauracji (może żeby nie zniechęcać klientów Kobyłki). Odnośnie wystroju to nie wiem, do środka nawet nie wchodziłem - piękna pogoda była. Mało stolików na zewnątrz, więc kilku potencjalnych klientów zrezygnowało z powodu braku wolnego stolika. Odnośnie karty to jest lepiej - korytka tylko na specjalne zamówienie 2-3 dni wcześniej (tak wyczytałem w karcie), co sugeruje świeże składniki. Zamówiliśmy sałatkę z kurczakiem i sobotnie danie szefa kuchni - polędwica z prawdziwkami i grillowanymi ziemniakami. Sałatka świetna, można się najeść. Danie dnia też OK, myślałem jednak, że będzie jakaś sałatka do tego (mój błąd, że nie dopytałem). Czas oczekiwania na dania wyniósł około 30 minut, więc sporo, biorąc pod uwagę, że zamówiłem m.in. danie dnia.

Ogólnie ocena pozytywna.
unlimited

Postprzez Ministrant Wt, 25 mar 2014, 15:20

pojedź do primy w radlinie to poczekasz sobie dobrą godzinę :D a jeżeli zamówisz na telefon może się zdarzyć że poczekasz nawet trzy.
Ministrant

Postprzez ilonkastonka Pt, 10 paź 2014, 12:56

Moją pasją jest walka z podwyższonym cholesterolem. Nie jest to łatwe. Do niedawna odmawiałam sobie wszystkiego i stosowałam uproszczoną dietę ale od miesiąca pozwalam sobie nawet na fastfoody. Ciekawe jak na tym wyjdę...
Buziaki od Ilonki :)
ilonkastonka

Postprzez orlik Cz, 25 sie 2016, 16:17

za przeproszeniem :lol:

nie wiedziałem że mamy na rynku restaurację o tak wdzięcznej nazwie
orlik

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy ? co gdzie kiedy? Hobby i wolny czas