Pizzerie

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się w mieście imprezach wydarzeniach ? piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w Rybniku.

Moderator: Moderator

Re: Pizzerie

Postprzez mialababaplacek Cz, 2 lut 2012, 15:29

oj i znowu te reklamy :/ ludzie, taka forma przynosi odwrotny skutek!!! a tak nawiasem mówiąc to moi znajomi wpadli tam by sprawdzić i rzeczywiście pizze do bani :(
mialababaplacek

Postprzez anty_malkontent Cz, 2 lut 2012, 16:23

Pisałem, że z mojej strony to żadna reklama. Byłem raz w lokalu i mi smakowało, a za drugim razem zamówiłem całkiem coś innego niż pizza do pracy i tyle. Tak szczerze to każdy ma inny gust. Jeden powie, że najlepsze jedzenie na świecie jest w McDonaldzie, a drugiemu to przez gardło nie przejdzie. Skoro ja robiłem reklamę to tak samo mogę powiedzieć, że osoby piszące o mnie to właściciele innych pizzerii w centrum którzy robią jej antyreklamę :lol: Udowodnić nikomu nie udowodnię ale napisać mogę. Kto chce spróbuje, kto nie to nie. Wolny wybór :D Pozdro narzekacze
anty_malkontent

Postprzez bordeaux N, 19 lut 2012, 14:17

ja równiez polecam Prego a reklama "Papryczki " też niezła :)
bordeaux

Postprzez karusia_f N, 19 lut 2012, 18:28

A ja kiedyś zamawiałąm z TELEpizzy jednak to uż nie ta sama pizza co kiedyś.....ostatnio zamawiam z Vulcano przy Orzepowickiej w Rybniku i muszę przyznać,że pizza jest przepyszna a sosy robią tam sami i również niczego im nie brakuje. Polecam również bułeczki z sosem czonkowym. Póki co zamawiam tylko tam
karusia_f

Postprzez zofijka301 Wt, 21 lut 2012, 19:42

Pizzeria-Resauracja ogród na dąbrówki podaje wam stronke http://www.restauracjaogrod.pl/
zofijka301

Postprzez smille Śr, 22 lut 2012, 10:49

Kiedyś dobra pizza była w Italiano :) szkoda, że już jej nie ma
smille

Postprzez Wujek samo Y Śr, 22 lut 2012, 19:30

Prego z raciborskiej , jest najlepsza . Z " sieciówek " pizza hut trzyma poziom , czego nie można powiedzieć o telepizzy i dagrasso
Wujek samo Y

Postprzez zofijka301 Śr, 22 lut 2012, 22:41

Oczywiście zgadzam sie z poprzednikiem pizza hut pychota lecz drogawo jak dlamnie da grasso oraz tele pizza totalna masakra ;/
zofijka301

Postprzez dr Becker Cz, 23 lut 2012, 17:11

mialababaplacek napisał(a):mi smakowało w "Grbym Benku" ale sam lokal do bani :/ w "Sękatej" są zawsze dobrze wypieczone i ogólnie smaczne. "Pizza Hut" dobre ale drogo, "Da Grasso" trzeba omijać z daleka!!!! Stare, zepsute sosy, no i surowa miejscami pizza zdażyła się już też nie raz. "Prego" jeszcze nie próbowałem

Fakt, w sękatej są bardzo dobre pizze ale nie ma dowozu - w efekcie jadam tam może dwa razy do roku.
dr Becker

Postprzez shania Pn, 19 mar 2012, 13:26

Ostatnio byłam w tej nowej pizzerii na Powstańców Śląskich - Biesiadowo. Muszę powiedzieć, że ogromnie się zawiodłam. Nigdy nie jadłam pizzy z tej sieciówki i spodziewałam się większego profesjonalizmu. Po pierwsze na pizze czekaliśmy prawie 50 minut! co jest niedopuszczalne, tym bardziej, że po za nami w lokalu były tylko dwie pary. Co było powodem tak długiego oczekiwania? Pizza im się przypaliła jak poinformowała nas kelnerka. Podkreślę tylko, że zamówiliśmy pizze chłopską (czy jakoś tak) specjalność tej knajpy. Alkoholu póki co tam nie ma, więc oczekiwaliśmy jedynie z butelką wody mineralnej.. było to na prawdę okropne czekanie, ale że mieliśmy czas to postanowiliśmy poczekać. Kiedy w końcu pizza do nas dotarła to niestety nie nadrobiła smakiem czasu oczekiwania. Była taka sobie, jedynie dzięki podwójnemu serowi pizza miała jakiś smak. Sosy? Trzy rodzaje sosów z tego co jeden to gorszy. A ich ilość nie nadawała się do małej pizzy, było ich za mało. Jednym słowem żenada i już moja noga tam nie powstanie, a szkoda, bo myślałam, że otwarł się jakiś ciekawy lokal. Radzę właścicielowi zatrudnić dobrego pizzermana, który nie spali pizzy.
shania

Postprzez sonia83T Wt, 20 mar 2012, 18:51

Vulcano ma Orzepowickiej , mają bardzo smaczną pizzę :)
sonni
sonia83T

Postprzez zbig67 Cz, 22 mar 2012, 12:51

zawsze jak zamawiam pizzę , gdzie jest wołowina, to odnoszę wrażenie że ta wołowina jest z puszki z jakichś bliżej nieznanych konserw. wygląda jak jedzenie dla kota! takie mam wrażenie po raz kolejny, nie powiem przez grzeczność w której pizzerii, ale pizza nazywa się supreme.
zbig67

Postprzez Bart986 So, 24 mar 2012, 13:20

Jestem wielbicielem pizzy, i jeszcze niecały rok temu zamawiałem praktycznie zawsze z jednej pizzerii - Pizza Fabryka, lokal mieścił się koło Plazy przy Biedronce. Niestety z niewiadomych mi przyczyn został przeniesiony do Książenic koło Czerwionki i nie dowożą już pizzy do Rybnika. Wcześniej sprawdziłem większość lokali w Rybniku i tamta pizza mi najbardziej odpowiadała. Znacząca większość moich znajomych także twierdziła, że mieli tam jedne z najlepszych pizz jakie jedli. No cóż...
Od tamtej pory szukam innej pizzerii gdzie można by zjeść pizzę porównywalną z tamtą. Moje spostrzeżenia:

Pizza Hut - mimo dość wysokich cen w porównaniu z innymi lokalami najczęściej tam kupuję pizzę, o tym że jest smacznie może świadczyć choćby fakt, że wieczorami w weekend ciężko dostać stolik większy niż dla 2 osób, chociaż często i na taki trzeba czekać. No i niektóre stoliki 2-osobowe są naprawdę małe. Tak poza tym nie mogę się do niczego przyczepić.

Gruby Benek - kiedyś wstąpiłem chciałem wypróbować pizzerię, ale nie dość że wystrój co najwyżej przeciętny, chociaż mi w ogóle do gustu nie przypadł, to pizza którą otrzymałem była naprawdę jedną z gorszych jakie w życiu jadłem. Z moich znajomych jeszcze jedna osoba tam była i ponoć pizza była zjadliwa, więc możliwe, że akurat mieli kiepskiego kucharza gdy ja do nich zawitałem. Na internecie też można znaleźć dość pozytywne opinie, jednak nie wiadomo czy to po prostu nie reklama pizzerii. Ja w każdym razie stanowczo odradzam.

Prego Pizza - nie wiem jak wygląda lokal na żywo bo zamawiałem pizzę na dowóz, ze zdjęć wygląda ładnie. Przy złożeniu zamówienia, a że były to 2 duże pizze, zapytałem o jakiś rabat, od przyjmującego usłyszałem oczywiście, policzymy panu pizzę z mniejszą ilością składników taniej, nie pamiętam dokładnej kwoty, ale łącznie wychodziło jakieś 44zł po rabacie. Na pizzę czekałem godzinę, w końcu zadzwoniłem by zapytać co jest grane. Usłyszałem, że dostawca już dawno pojechał i powinien być w każdej chwili, czekałem kolejne 15 minut, tym razem odebrał chyba właściciel bo coś tam buczał na dowożącego pod nosem, że co on wyprawia, po czym poprosił mnie o mój numer telefonu (który już raz wcześniej podałem), żeby kierowca do mnie zadzwonił. Po kolejnych 10 minutach otrzymałem telefon, że czeka przed bramą wjazdową, po wyjściu z domu nikogo nie widziałem, a jak się później okazało stał ulicę dalej. W każdym razie gdy dotarł już do mnie z pizzami (łącznie jakieś 1,5h) wręczył mi rachunek na 54 zł (wypisany odręcznie - brak paragonu), i nie dając mi dojść do słowa powiedział, że szef kazał obniżyć o 10 zł rachunek w związku z długim oczekiwaniem na dowóz. W sumie gdybym wtedy się nie spieszył to bym powiedział co o tym myślę, ale że cena suma sumarum była taka jaka miała być to ich olałem. Co do pizzy to była dość dobra tyle że prawie zimna. Także w lokalu można by pewnie i smacznie zjeść (chociaż sam nie miałem okazji), co do dostawy to nie polecam bo nie wiadomo czy to kierowca sam wypisuje rachunek i kantuje, czy po prostu nie nabijają wszystkiego na kasę.

Pizzeria Papryczka - tu także zamawiałem na wynos, ceny mają bardzo w porządku, z dowozem nie było problemu, a co do pizzy to były w miarę dobre, jednak nic szczególnego. Można się najeść jednak jeśli ktoś jest smakoszem pizzy to raczej nie będzie wniebowzięty.

Telepizza - cóż można o nich powiedzieć, są zmienni jak nasza jesienna pogoda, raz mają dobrą pizzę, raz poniżej przeciętnej, pewnie duża rotacja personelu, bo nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. Co do lokalu to warunki są średnie, na wypad z kolegami ok, na kolację z drugą połówką to odpada, no chyba że po prostu wpadacie coś przegryźć.

Pizzeria Dominium - zależy kto co lubi, mi akurat jakoś szczególnie do gustu tamtejsza pizza nie przypadła, chociaż nie była zła, moi znajomi mieli podzielone zdania na temat jedzenia. A co do samego lokalu to wiadomo, jak to w centrum handlowym otwarta przestrzeń, dookoła pełno ludzi, zależy co komu odpowiada.

Karczma Sękata Chata - byłem tam może z 2 razy na pizzę, i nie mam złych wspomnień. Pizza całkiem udana, chociaż nie do końca pamiętam jej smak, co prawdopodobnie było spowodowane dużą ilością wypitego piwa przed i do posiłku ;). Jednak nikt ze znajomych na pizzę nie narzekał i wypad do tego lokalu na pewno można zaliczyć do udanych.

Pizzeria Da Grasso - dawno tam nie byłem, w sumie to będzie z 2 lata już, nie wiem jak jest teraz, także na jej temat nie mogę napisać obiektywnej opinii, jedyne co pamiętam, to że pizza nie zachwyciła mnie na tyle by częściej tam zamawiać.

Podsumowując, na pewno mogę polecić Pizza Hut, chociaż tanio tam nie jest (mój numer 1). Na drugim miejscu Sękata Chata ex aequo z Telepizzą (chociaż trzeba trafić na dobry dzień). W trzeciej kolejności poleciłbym na równi Dominium, Papryczkę no i dał bym szansę Prego, ale wyłącznie w lokalu.

Ostatnio dużo lokali z pizzo pootwierało się w Rybniku także kontynuuję swoje poszukiwania idealnej pizzy :)
Bart986

Postprzez idrybnik So, 24 mar 2012, 13:41

Zapomniałes jeszcze o Pizzerii Prestiż (dawna Santana), zmiana właściciela i pizza dużo lepsza i tańsza, polecam. Wreszcie zapanował tam ład :-)
idrybnik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy ? co gdzie kiedy? Hobby i wolny czas