Pizzerie

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się w mieście imprezach wydarzeniach ? piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w Rybniku.

Moderator: Moderator

Re: Pizzerie

Postprzez adamb Pn, 9 sty 2012, 19:51

Kilka stron wcześniej tego topicu były zdjęcia, ale wygasła ważność więc trzeba by poprosić zamiszczającego o ponowne wklejenie tych fotek.
adamb

Postprzez czeski1 N, 15 sty 2012, 08:34

Witam, w mojej ocenie zdecydowanie PREGO; Nie rozumiem skąd informacja, iż jest bardziej "masowo" - produkty jak były tak są świeże i pyszne; Dodaję, iż nic nie mam z takich opinii ale gdy kiedyś bywało tam pustawo to zdarzyło mi się nie znaleźć wolnego stolika; Dla mnie zdecydowanie numer 1; Co do wychwalanego lokalu "gruby benek" - po komentarzach, iż zamiast jakiegoś nastroju i normalnej muzyki jest ciągle "umca umca" - po prostu tam nie pójdę bo nie; Proszę spróbować przenieść ten model prowadzenia pizzerii do Włoch, pewnie się czegoś oryginalnego włosi nauczą ... ;)
czeski1

Postprzez beep N, 15 sty 2012, 22:47

Pizzerie w Rybniku to porażka dowóz tylko w centrum dalej dopłata a jak zapytałem czy do Zwonowic przywiozą to zdziwienie gdzie to jest a do centrum mam ok 10 km,
beep

Postprzez shonya Pn, 16 sty 2012, 09:17

czeski1 napisał(a):Witam, w mojej ocenie zdecydowanie PREGO; Nie rozumiem skąd informacja, iż jest bardziej "masowo" - produkty jak były tak są świeże i pyszne; Dodaję, iż nic nie mam z takich opinii ale gdy kiedyś bywało tam pustawo to zdarzyło mi się nie znaleźć wolnego stolika; Dla mnie zdecydowanie numer 1;

Jak mówiłam - przez długi czas nie mogłam się PREGO nachwalić. Ale ostatnie 3 wizyty mnie zniechęciły. Myślałam, że jednorazowo dostałam pizzę gorszą jakościowo - gorszy ser, zdecydowanie mniej składników, przypalony spód, słabo przyprawione (a to była ich największa zaleta - zioła) - dlatego po kilku tygodniach wróciłam i niestety, znów to samo.
Dając zawsze szansę nr 3, pojawiłam się tam całkiem niedawno i kolejne rozczarowanie.

Co do znalezienia tam wolnego stolika - przy ilości 4 nietrudno trafić na komplet ;)
shonya

Postprzez flamasterflexx Cz, 19 sty 2012, 21:06

PREGO !!! najlepsza pizza , jeden malutki minusik za dowóz :/ raz jest innym razem nie ale dla mnie to nie problem ,bo mieszkam 500 metrów od lokalu wiec zamawiam i za 20 minut odbieram osobiście .... aaaa i naliczyłem 16miejsc przy stolikach w lokalu wiec nie jest źle.
2 miejsce DARES na ul.Korfantego również polecam :) pizza Rustica poezja ale duża pizza nie jest tak duża jak w Prego,dla jednej osoby w sam raz :)

Największą pomyłką było ostatnio dla mnie Vulcano na ul.Orzepowickiej :/ zamówiłem raz eksperymentalnie i dostałem coś w stylu zapiekanki na w pół surowym i mokrym cieście ?? nie wiem jak to nawet nazwać ,bo pizza to na pewno nie była.

Smacznego !
flamasterflexx

Postprzez blink Pt, 20 sty 2012, 02:01

beep-> A dziwisz się? Koszt dostarczenia pizzy do miejsca oddalonego o 10 km od pizzeri to jest około 8-10 zł dla właściciela pizzerii (zakładając, że pizza dostarczana jest prywatnym samochodem kierowcy). Do tego dochodzi czas. W godzinach 14-17 dotarcie do Zwonowic i z powrotem to bite 40-50 minut. W tym czasie można zrobić 3-4 kursy w centrum. Biznes jest biznes.
blink

Postprzez Karenina N, 22 sty 2012, 17:51

Prego według mnie tez wygrywa, pizza zawsze jest pyszna, polecam.
Karenina

Postprzez daniel.kosak Wt, 24 sty 2012, 22:10

pregoooooooooooooooooooooo :) polecam
daniel.kosak

Postprzez adamb Cz, 26 sty 2012, 00:10

flamasterflexx napisał(a):2 miejsce DARES na ul.Korfantego również polecam :) pizza Rustica poezja ale duża pizza nie jest tak duża jak w Prego,dla jednej osoby w sam raz :)

Kiedyś rustica była tam lepsza... choć teraz też jest zjadliwa... a pizze zawsze mieli mniejsze :roll:
adamb

Postprzez anty_malkontent Wt, 31 sty 2012, 10:00

Ja polecę ze swojej strony pizzerię Papryczka, która znajduje się na ul. Kościuszki koło Mechanika w miejscu gdzie kiedyś była inna pizzeria ( z fatalnym jedzeniem ) i pod tym nowym klubem dla matek z dziećmi. Byliśmy tam ostatnio ze znajomymi i powiem szczerze, że byłem mile zaskoczony. Pizza bardzo dobra, składniki wyglądały na świeże, a do obsługi też nie mogłem się doczepić. Jedyny minus to bardzo nierówno pokrojona pizza. Chodzi mi o wielkość kawałków. Byliśmy w 3 osoby i jedne kawałki były bardzo duże, a drugie znów miały szerokość dwóch palców w najszerszym miejscu. To trzeba poprawić. A zachęcony tym zamówiłem też na dowóz do pracy coś co nazywa się zapiekaniec w sosie śmietanowo czosnkowym i powiem szczerze, ze dawno nic tak dobrego nie jadłem. Myślałem, że mimo że pracuję w centrum to będę musiał sobie to odgrzać ale okazało się, że Pani przywiozła to dość szybko i było jeszcze ciepłe. Ale co do samego zapiekańca to był to makaron z kawałkami piersi z kurczaka, boczkiem i brokułami zalany sosem czosnkowym i pokryty grubą warstwą sera. Po prostu rewelacja. Kosztowało chyba 11 złotych a dowóz był darmowy. Także podsumowując bardzo polecam i zaznaczam, ze nie jest to żadna reklama :)
anty_malkontent

Postprzez nina26 Cz, 2 lut 2012, 00:11

Ja też polecam Papryczkę byłam tam dzisiaj i naprawde mają przepyszną pizze i to nie drogą pierwszy raz się spotkałam z pizzą dnia za 12zł można samemu wybrać 3 składniki a jak się dobrze zagada to i czwarty w gratisie się dostanie i ta miła obsługa.POLECAM
nina26

Postprzez shonya Cz, 2 lut 2012, 09:29

"Papryczka" jakoś musi się pokazać w internecie ;)
A jako, że strony nie mają (a może źle szukam?), to rybnickie forum jest przecież najodpowiedniejsze :D
shonya

Postprzez Tomek Cz, 2 lut 2012, 11:02

Jak ktoś pisze że pizza z papryczki jest dobra to niech lepiej zacznie jeść korę i/lub trawę. Różnicy i tak nie poczuje, a wyjdzie taniej. Zamówiłem margerite i była to prawie najgorsza margerita jaką jadłem. Prawie dlatego ponieważ była i tak o niebo albo dwa lepsza od tego co serwuje pizzeria " La Sorpresa" w Żywcu (najgorsza pizza ever).
Tomek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy ? co gdzie kiedy? Hobby i wolny czas