Pizzerie

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się w mieście imprezach wydarzeniach ? piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w Rybniku.

Moderator: Moderator

Re: Pizzerie

Postprzez adamb Cz, 30 maja 2013, 17:44

Zamawiałem w ub. niedzielę w Best Pizzy, a właściwie w Giovanie.
Pierwsza niemiła sprawa: cena pizzy na stronie www inna od tej, którą zapłaciłem... fakt nie dużo ale tak się nie robi.
Co do pizzy: to już nie to co było kiedyś, ciasto miało jakiś chemiczny posmak, składniki niewyczuwalne bo wszystko maskują ogromnymi ilościami oregano - to zioło to przyprawa więc po jaką ch...ę przyprawiają potrawę za mnie ? jesli będę chciał posypać pizzę papryką, pieprzem, czy oregano mogę sobie to zrobić sam !
Składników na pizzy mało, poszczególne smaki pizzy nie odbiegają zbytnio od siebie... taka monotonia.
Dosyć dawno temu zamówiłem u nich pizzę o dwóch różnych rodzajach i w transporcie tak sie to przemieszało, że trzeba było wyrzucić - teraz chciałem sprawdzić czy coś się zmieniło na lepsze... i niestety musze powiedzieć, że nie.
Nie polecam.
adamb

Postprzez Matthew Pt, 31 maja 2013, 09:51

Przykro to słyszeć. Szkoda, że się opuścili. Nie zamawiałem tam nigdy na dostawę. Jadłem w lokalu.
Matthew

Postprzez adamb Pt, 31 maja 2013, 11:26

W lokalu jadałem dosyć często, ale w Wodzisławiu i było smacznie... szczególnie zapiekańce z mięsem i wszelkie sałatki.
Natomiast lokal w Rybniku to od jakiegoś już czasu zupełnie co innego - ma innego właściciela.
adamb

Postprzez Artur Krzyzanowski Pt, 31 maja 2013, 14:03

Witam,

W temacie pizzy, testując prawie wszystkie pizzerie "z dowozem", i "bez", stwierdzam ze mój nr 1, w Rybniku to Pizza Hut...
Owszem, drogo, ale smacznie, zawsze tak samo, i całkiem idzie się najeść.

Natomiast jestem zaskoczony, że 15 stron wątku mija, a nikt nie wspomniał o pizzy w restauracji Delicje.
Jest pyszna, nie za droga - od 20 do 32 zł (zależy od składników) i do tego robiona przez Włocha z Sycylii [oryginalnego :)]
Polecam, myślę że "najbardziej" włoska pizza w Rybniku.
Co prawda nie ma dowozu, ale można zamówić na wynos, tak samo jak w Pizza Hut.
Pizza Hut to "sieciówka" która zawsze smakuje tak samo - wiadomo, ale jeśli mam ochotę na pizzę "najbliżej włoskiego typu w Rybniku" (czego nie można absolutnie powiedzieć o Pizza Hut), to idę do Delicji...

Aby mnie nie posądzić o jakąkolwiek reklamę, - z gastronomią, a co dopiero z pizzą, - mam niewiele wspólnego, poza jej zajadaniem, podpisze się imieniem i nazwiskiem :)

Pozdr.
Artur Krzyżanowski
Artur Krzyzanowski

Postprzez adamb So, 1 cze 2013, 12:54

Jadłem... albo inaczej próbowałem pizzy w Delicjach Ristorante i było to coś niejadalnego - zresztą skoro jest taka dobra to dlaczego personel zaopatruje się w pizzę na Pocztowej ? :mrgreen:

...o Pizza Hut się nie wypowiadam bo to mrożona masówka i nie bardzo można o nich mówić jako o pizzerii - co prawda jadłem kiedyś pizzę tej sieci (1x K-ce, 1x Wrocek, 1x Rybnik) i niczego dobrego nie mogę napisać... może to kwestia gustu i smaku ?
adamb

Postprzez Matthew So, 1 cze 2013, 14:39

Podzielam opinię adamb co do Pizzy Hut co zresztą już tutaj pisałem. Po prostu tam mi nie smakuje. Preferuję cienką pizzę zrobioną na włoską modłę. Bez przesady z ilością składników która na niej jest i bez tych wszystkich oddzielnych sosów. Kwestia smaku. Tak samo nie lubię stołować się w KFC ale to chyba nie ten temat...
Matthew

Postprzez drozdaxxx Pn, 10 cze 2013, 12:36

Pizza hut to specyficzna restauracja. Jak dla mnie te pizze są dobre, ale niestety za małe i za drogie. Ostatnio jak byłem, zamówiłem średnią pizzę (która notabene jest na dwie osoby) i niestety we dwóch się tym nie najedliśmy (a zapłaciłem za nią prawie 30zł). Mała pizza na jedną osobę jest za mała, a średnia już za duża. Najprościej jest zrobić samemu pizzę. W aldi można kupić gotowe ciasto na pizzę z sosem za 6zł. Na to dajemy co chcemy i wrzucamy do piekarnika. Roboty nie jest dużo, a pizza w zupełności wystarczy dla 3 osób.
drozdaxxx

Postprzez Matthew Pn, 10 cze 2013, 13:36

Lepiej samemu zrobić ciasto. Wyjdzie szybciej niż łażenie po sklepie. Zazwyczaj sam sobie robię pizzę ale czasem jednak jestem nie w sosie i nie mam ochoty nic robić. Wtedy przydaje się zaufana pizzeria. Jakoś tak się dziwnie składa, że zazwyczaj zamawiam pizzę w niedzielny wieczór ;)
Matthew

Postprzez rex Pn, 10 cze 2013, 17:22

w/g mnie najlepsza pizza jest w piwiarni WARKA na Tęczowej lub zrobic(upiec ) pizze z Aldika ta bez kartonowego opakowania 7,50zl ale PIZZA DIABLO naprawde jest diabelsko pikantna
rex

Postprzez roni888 N, 16 cze 2013, 00:40

Nic nie pobije pizzy z Da Grasso , sprawdziłem.
roni888

Postprzez adamb N, 16 cze 2013, 12:27

Poczytaj ten wątek kilka stron wstecz - ktoś pisał o tym jak to w tej pizzerii podają "używane" sosy :wink:
adamb

Postprzez elmo Pt, 5 lip 2013, 12:38

Prego zmieniło właściciela. widać, ze inwestuje... zobaczymy co dalej...
elmo

Postprzez Dador Pt, 5 lip 2013, 17:04

Buahaha... dobre żarty. Goście jeżdżą starym, czarnym Golfem 3, którego odpalają na popych z górki na ul. Grunwaldzkiej. Ostatnio pizzermanowi nie odpalił i stał borok na skrzyżowaniu Grunwaldzka/Raciborska. Działo się to w minioną środę. Inwestycje fest.
Dador

Postprzez elmo So, 6 lip 2013, 20:47

Dador napisał(a):

Buahaha... dobre żarty. Goście jeżdżą starym, czarnym Golfem 3, którego odpalają na popych z górki na ul. Grunwaldzkiej. Ostatnio pizzermanowi nie odpalił i stał borok na skrzyżowaniu Grunwaldzka/Raciborska. Działo się to w minioną środę. Inwestycje fest.

narazie gustowny zielony płotek i jakies lane piwko... ;p
elmo

Postprzez MylffonFromER Pt, 12 lip 2013, 14:25

Pizzeria Prego ? Serwują najgorszą skorupę (bo pizzą tego nazwać nie można), jaką kiedykolwiek jadłem. Już abstrahując od tego, że czekałem półtorej godziny, "pizza" była niejadalna. Zapłaciłem 35 zł za coś , co było zimne , twardsze niż skorupa jajka, ohydne w smaku , jakbym jadł stary chleb czy bułkę. Nie mieści mi się w głowie, że kucharz z czystym sumieniem wgl. mógł coś takiego podać. Nawet sam dostawca przyznał, że on by tego za darmo nie wziął. Radzę omijać pizzerię szerokim łukiem, a tymczasem idę do Lewiatana po Giuseppe i kończę z próbowaniem tych rybnickich "pizzeri", bo to jedna wielka żenada.
MylffonFromER

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy ? co gdzie kiedy? Hobby i wolny czas