Pizzerie

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się w mieście imprezach wydarzeniach ? piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w Rybniku.

Moderator: Moderator

Re: Pizzerie

Postprzez JagodaW N, 14 lip 2013, 20:48

No właśnie !! nie jedzcie tego g^wna z Prego Pizza,
podobno byla kiedys bardzo doba -nie wiem, jednak dziś
po godzinie czekania na zamowienie (pizza miala przyjechać po 30min)
mimo iż zamowiliśmy dużą pizze i zaplacilismy 49zł
to otrzymaliśmy jakąś małą podeszwę którą nie szlo nawet w najmniejszym stopniu zaspokoić głodu
po tym czasie oczekiwania tzn nie bylo w ogole co z tego zjesc
calkowity szok katastrofa jakie "gówno " dają nigdy w życiu tam nie zamówimy. ciule jedne i tyle
miała być pizza najwieksza bo za taka nam policzyli a dostalismy jakies "coś:" chyba 35cm , jak sie upomnielismy to nam niby 2sosy
dal gratis, śmiech na sali. gdzie indziej by to nie przeszlo
JagodaW

Postprzez dr Becker Pn, 15 lip 2013, 08:22

Faktycznie coś jest nie tak z tym lokalem, pizze mieli przepyszne, ostatnio zamawiałem i po prawie 1,5 godzinnym oczekiwaniu odwołałem zamówienie.
dr Becker

Postprzez drozdaxxx Pn, 15 lip 2013, 13:09

Też pamiętam jak te pizze były naprawdę dobre. Co prawda małe i drogie jak cholera, ale dobre. Smakowała inaczej niż wszystkie w mieście, bo była z pieca opalanego węglem drzewnym.

Ostatnio bardzo chwalę sobie pizzerię Dares na Korfantego. Jest niedroga, dają dużo sera oraz dodatków i jest robiona w takich formach na ciasto jak te z pizzy hut.
drozdaxxx

Postprzez dr Becker Wt, 16 lip 2013, 11:43

drozdaxxx napisał(a):Też pamiętam jak te pizze były naprawdę dobre. Co prawda małe i drogie jak cholera, ale dobre.

Drogie? Chyba nigdy nie oglądałeś cenników Tele Pizza i Dominium.
dr Becker

Postprzez drozdaxxx Śr, 17 lip 2013, 15:44

@up
Zarówno telepizza jak i dominium robią dość atrakcyjne promocje. Przykładowo w telepizzy można sobie w poniedziałki zjeść za 6,5zł małą pizzę z trzema składnikami, a w dominium są zniżki dla studentów. Obie pizzerie nie są złe, ale do najlepszych nie należą. Za to w prego nie kojarzę, żeby były jakieś rabaty.
drozdaxxx

Postprzez dr Becker Śr, 17 lip 2013, 23:09

drozdaxxx napisał(a):Zarówno telepizza jak i dominium robią dość atrakcyjne promocje. Przykładowo w telepizzy można sobie w poniedziałki zjeść za 6,5zł małą pizzę z trzema składnikami
Kpina, pizza tak ubogą pizzę tylko włosi potrafią zrobić tak żeby była satysfakcjonująca- Tele Pizza nie
drozdaxxx napisał(a):a w dominium są zniżki dla studentów.

Interesują mnie wyłącznie promocje dostępne dla ogółu.
dr Becker

Postprzez drozdaxxx Cz, 18 lip 2013, 11:34

@up
Te promocje były dla przykładu. Jest ich dużo więcej. Wystarczy wejść na stronę jednej z pizzerii i zobaczyć, co jest aktualnie w promocji. Akurat jeśli chodzi o te dwie pizzerie, to one chyba mają najwięcej "promocji" wśród pizzerii w naszym mieście. Co prawda ilość nie idzie w parze z jakością, no ale są :D
drozdaxxx

Postprzez mieszkaniecrybnika Śr, 24 lip 2013, 14:03

Co Za gadka.. Bo Auto niechcialo odppalic i odrazu taka opinia,to ze akumulator mogl pasc to naprawde nikogo wina... Co za człowiek
Ja zamawiam w tej pizzeri ( prego,teraz pecorino ) od roku I Do dzis nie bylo ani jednej zgluchy a od znajomych slyszalem ze nawet jak byla odrazu sie rewanzowali pewnie polowa tych co zle pisza o tej pizzeri to konkurencja albo ludzie ktorzy niewyjechali poza rybnik i niewiedza jak smakuje pizza z wloch,pewnie kupujecie pizze w tesco o odgrzewacie w mikrofalowce a pozniej zamowicie i sie dziwicie .. no ale coż, Pani jagoda to bardzo dziwne ze nie umiala sie pani najesc pizza Srednia 35 cm bo Nie raz Bralem z koolega na pol i bylismy spokojnie najedzeni no ale widocznie pani jest z tych grubszych pan :) Jak dla mnie najlepsza pizza skladniki pierwsza jakosc ( cena = jakosc ) Piwo bardoz dobrze pewnie malo kto z was wie nawet Jakie to piwo bo ograniczacie sie do tyskiego i lecha lub tatry.. no ale Cuż to lokal dla ludzi ktorzy wiedza co jest co no ale tak to jest,a sam niekiedy bedac w lokalu widze ile maja telefonow i zamowien takze niedziwiota ze ktos MUsi czekac Ok. godziny. Np. Smiejecie sie ze jezdza golfem ale w DOminum jezdza na rowerach no ale cuż... POLECAM:)
mieszkaniecrybnika

Postprzez mieszkaniecrybnika Śr, 24 lip 2013, 14:14

MylffonFromER - Jasne idz do lewiatana hhaha po pizze,jak taka osoba wo gole moze sie wypowiadac na temat pizzeri... Zalosne
mieszkaniecrybnika

Postprzez MylffonFromER Śr, 24 lip 2013, 15:23

@mieszkaniec rybnika - A Tobie o co chodzi ? Czyżbyś był właścicielem/kucharzem Pizzeri Prego ? Nie moja wina, że serwują tam taki syf, którego normalny i zdrowy przy zmysłach człowiek, by nie podał.
Żebyś wiedział, że Pizza "Giuseppe" z Lewiatana biła na głowę tą skorupę z Prego, bo przynajmniej to się zjeść dało. To samo się tyczy wszystkich sieciówek pokroju Dominium czy Telepizza. Nie da się tego jeść. Co z tego, że są atrakcyjne promocje, skoro jak ktoś powiedział wyżej, niekoniecznie to musi iść w parze z jakością. A co do pizz, to spróbowałem tyle pizzeri w Rybniku, że mam duże pojęcie i prawo wypowiadania się, także lepiej zawrzyj usta ;) .
MylffonFromER

Postprzez MylffonFromER Śr, 24 lip 2013, 15:27

Jak ktoś skrytykuje jakąś pizzerię to od razu gadka, że jest z konkurencji i właśnie to jest żałosne. Gdzieś na facebooku w grupie RYBNIK dodałem ten sam post ostrzegawczy. Jestem w trakcie edukacji, nawet nie mam pracy,
to jakim cudem mogę być z (jak to określiłeś) "konkurencji" ?
MylffonFromER

Postprzez dr Becker Śr, 24 lip 2013, 18:09

Pizza w Prego była bardzo dobra, IMHO chyba najlepsza w Rybniku, ale najwyraźniej coś tam się zaczęło psuć.
dr Becker

Postprzez MylffonFromER Śr, 24 lip 2013, 22:02

Niestety takie są fakty. Jeśli już mowa o pizzy to zostały mi następujące pizzerie do sprawdzenia :
-Vulcano
-Oliwia
-Hajda

Którą polecicie ?
MylffonFromER

Postprzez drozdaxxx Śr, 24 lip 2013, 22:58

Hajda jest niezła, Olivia ma niezbyt dobre opinie, a w vulcano nie jadłem.
drozdaxxx

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy ? co gdzie kiedy? Hobby i wolny czas