Dobre jedzonko

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się w mieście imprezach wydarzeniach ? piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w Rybniku.

Moderator: Moderator

Re: Dobre jedzonko

Postprzez BarbaraLewandowska Pn, 2 kwi 2018, 12:43

Ostatnio mąż zabrał mnie na rocznicę do restauracji Biały Dom pod Rybnikiem, w Czerwonce. Rewelacyjne jedzenie, pycha! Naprawdę warto ich odwiedzić, bo dawno już nie jadłam tak dobrego jedzenia w knajpie.
BarbaraLewandowska

Postprzez dr Becker Pn, 2 kwi 2018, 17:59

BarbaraLewandowska napisał(a):Ostatnio mąż zabrał mnie na rocznicę do restauracji Biały Dom pod Rybnikiem, w Czerwonce. Rewelacyjne jedzenie, pycha! Naprawdę warto ich odwiedzić, bo dawno już nie jadłam tak dobrego jedzenia w knajpie.

Żenująca kryptoreklama.
dr Becker

Postprzez BarbaraLewandowska Pn, 9 kwi 2018, 19:00

Kryptoreklama? Hahaha nie narzekałabym, gdyby mi Biały Dom płacił za polecenie w jedzeniu ;)
BarbaraLewandowska

Postprzez polk Wt, 10 kwi 2018, 17:23

BarbaraLewandowska napisał(a):Kryptoreklama? Hahaha nie narzekałabym, gdyby mi Biały Dom płacił za polecenie w jedzeniu ;)

Chyba jednak CI płacą.
W innym temacie piszesz, że w październiku organizowałaś tam wesele, tutaj, że mąż Cię zabrał na rocznicę a na forum zarejestrowałaś się parę dni temu tylko po to, by nam opowiedzieć te bajki.
Aha, jak już bierzesz pieniążki to upewnij się chociaż, że dobrze wykonujesz swoją pracę. Gdzie jest ta Czerwonka???
polk

Postprzez omen90 So, 21 kwi 2018, 22:10

Ja też byłem w tej restauracji i jak dla mnie jest mocno średnia.
omen90

Postprzez klaudiakoral Śr, 2 maja 2018, 19:37

Najlepiej to smakuje u wlasnej matki.
klaudiakoral

Postprzez adamb N, 13 maja 2018, 11:56

BarbaraLewandowska napisał(a):Ostatnio mąż zabrał mnie na rocznicę do restauracji Biały Dom pod Rybnikiem, w Czerwonce. Rewelacyjne jedzenie, pycha! Naprawdę warto ich odwiedzić, bo dawno już nie jadłam tak dobrego jedzenia w knajpie.

Kurcze reklama jedzenia, a w kontekście Dezynteria ojjj...
adamb

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy ? co gdzie kiedy? Hobby i wolny czas