Szkoła językowa

Wszystko o życiu rybnickich szkół i uczelni. Nie wiesz jaką szkołę wybrać? Poproś tutaj o pomoc.

Moderator: Moderator

Szkoła językowa

Postprzez FilemonKot Cz, 4 kwi 2013, 10:45

Dzień dobry

Poszukuję szkoły językowej (język angielski) która korzysta z metody Avalon Direct English. Chodzi mi głównie o nacisk na mówienie.
Kiedyś była na Rudzkiej szkoła Progressive którą prowadził Pan Randy Jackson. Próbuję się tam dodzwonić ale słyszę w słuchawce nie ma takiego numeru a na maile nie odpowiadają. Czy ta szkoła została zlikwidowana / przeniesiona? Wie ktoś?

Z góry dziękuję za odpowiedź
FilemonKot

Re: Szkoła językowa

Postprzez DawidGrabarz Pt, 19 cze 2020, 13:53

Dobra szkoła językowa na pewno zawsze się przyda. Ja tam preferuję korepetycje indywidualne. One są lepsze niż zajęcia grupowe.

Postprzez Arthia Cz, 3 wrz 2020, 09:08

Cześć,
Wzięłam udział w tym kursie języka angielskiego AVALON DIRECT ENGLISH - lekcje indywidualne w zeszłym roku. Nie jestem pewien, czy teraz uczą uczniów. Możesz jednak skontaktować się z Edytą Wawrzyniak (Centrum Nauki W&W): edyta.wawrzyniak (@) centrumnaukiww.pl

TEB Edukacja >>>>>>>>>>>>>>>>>>>
writemyessaytoday.net
Arthia

Postprzez marek501 Pt, 4 wrz 2020, 08:09

Może warto zastanowić się nad studiami językowymi? Na pewno poziom jest wyższy niż w szkołach językowych, dodatkowo zyskuje się wyższe wykształcenie, wiec jest to spory plus. Jedyny minus to pisanie pracy dyplomowej, warto wtedy skorzystać ze strony http://www.forum.pisanie-prac.org.pl/. Bardzo pomaga w pisaniu pracy, wiele informacji mi dostarczyli na temat literatury i tematu pracy, który mogę poruszyć.
marek501

Powrót do Rybnickie szkoły i uczelnie