szukam dobrej szkoły fryzjerskiej

Wszystko o życiu rybnickich szkół i uczelni. Nie wiesz jaką szkołę wybrać? Poproś tutaj o pomoc.

Moderator: Moderator

szukam dobrej szkoły fryzjerskiej

Postprzez MIKI12131 N, 23 wrz 2012, 11:56

zapisałam się do szkoły ,,Oświata,, na kurs kwalifikacyjny fryzjerski .Poinformowano mnie wczoraj że danego kierunku nie otworzą bo za mało chętnych.Może doradzi mi ktoś gdzie się zapisać.
MIKI12131

Re: szukam dobrej szkoły fryzjerskiej

Postprzez Margie Śr, 24 paź 2012, 11:56

Jeśli mogę Ci coś doradzić, to spróbuj pochodzić po dobrych salonach i wkręć się na staż z urzędu pracy. Wiecej się nauczysz ;)
Kobieta po prostu widzi rzeczy, których mężczyźni nie są w stanie zauważyć. – Paulo Coelho.
Margie

Postprzez ibreton Cz, 25 paź 2012, 09:59

Może skorzystaj z wyszukiwarki szkół np. edubaza.pl
Zawsze to będziesz miała większy przegląd ofert w regionie.
Nasz sklep internetowy zapewnia pomoc w zakupie mebli łazienkowych, ceramiki, paneli natryskowych. Znajdziesz u nas także aranżacje łazienek i akcesoria. Wysokiej jakości asortyment w niskich cenach, do tego miła i fachowa obsługa. Sprawdź promocje!
ibreton

Postprzez Wiatereq Wt, 22 paź 2013, 17:47

tak jak przez 4 lata pomyjesz głowy za free z zaszytymi kieszeniami to ci przejdzie wiara że nauczysz się na stażu w "salonach dobrych". Ja mam czeladnika. Byłam gotowa pracować za darmo ale by mi gwarantowali że się czegoś nauczę. Niestety tam jest tylko wyzysk.
Wiatereq

Powrót do Rybnickie szkoły i uczelnie