likwidacja gim.nr11 w Niedobczycach

Wszystko o życiu rybnickich szkół i uczelni. Nie wiesz jaką szkołę wybrać? Poproś tutaj o pomoc.

Moderator: Moderator

Re: likwidacja gim.nr11 w Niedobczycach

Postprzez renia73 Wt, 24 sty 2012, 13:37

Rzecznik Praw Dziecka
ul. Przemysłowa 30/32
00-450 Warszawa
telefon: (22) 583 66 00
fax: (22) 583 66 96

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 08.15 - 16.15.

Adres poczty elektronicznej:
rpd@brpd.gov.pl

Przyjęcia interesantów:
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.15-16.15
telefon: (22) 583 66 00 , 800 12 12 12
(zachęcamy do wcześniejszego umówienia wizyty)-----------------------POLECAM W/W KONTAKT
renia73

Postprzez tymbark Wt, 24 sty 2012, 15:31

Słuchaj Helios ja w gim 11 gówno sie nauczyłem tak powiem przez trzy lata musiałem uczeszczac na korepetycje z maty fizy itd itp a wogóle to non stop nauczyciele sie czepiali że to ż tamto ja jestem za likwidacją przykro mi
tymbark

Postprzez Bata22922 Wt, 24 sty 2012, 19:23

Wogóle gdzie jest dyrektor naszej szkoły????
On nic nie robi. radni teżż , komu zalerzy???
tylko nam ?
rodzicą?
Jeżeli protest nic nie da to napewno nie pójde do tej głupiej szkoły nr.5
Bata22922

Postprzez Bata22922 Wt, 24 sty 2012, 19:27

Słłuchaj ''tymbark'' !!!!!!!!!!
czasy się zmieniły !!!
nauczyciele są super !
a jeśli ty się nie uczyłeś to przykro mi !!!!
może nam zależy na tej szkole a ty nie masz nic do gadania!!!
Wg . pani z fizy jest nowa jak i większość nauczycieli !
Ja też chodzę na korki z maty , bo jestem słaba z maty a nie że nauczyciel jest taki albo siaki !
Gdzie my mamy iść???? Ty możesz sobie gadać że było żle. Wogule nie pomyślałeś o innych !!!!!
Bata22922

Postprzez mewa74 Wt, 24 sty 2012, 19:39

Bata
Korki z polskiego też by się przydały.
mewa74

Postprzez iam Wt, 24 sty 2012, 20:43

Witam, dam Wam wszystim jedną radę. Gorączkujecie się tu na forum, kłócicie, ale to NIC NIE DA i NIE WPŁYNIE NA DECYZJE WŁADZ. Na forum można sobie anonimowo pokrzyczeć i pogrozić palcem, a jak przyjdzie działać na żywo - to nagle okazuje się, że nie ma komu.

Drodzy Rodzice i Uczniowie. Jeśli chcecie coś zdziałać - JUTRO JEST SESJA RADY MIASTA, na której zapadną kluczowe decyzje. Trzeba się tam wybrać i zabrać głos, awanturować się nie ma co, bo od razu wezwą policję albo straż miejską i będzie po sprawie. Zachęcam do czynu, a nie kozaczenia na forum.
Jeśli jutro Rada Miasta podejmie decyzję o połączeniu szkół - klamka zapadnie i koniec, trudno będzie to odkręcać, więc nie ma czasu do stracenia.

Co do Dyrektora - wydaje mi się, że robił co mógł, ale prawda jest taka, że jest "na garnuszku" miasta i nie opłaca mu się wypowiadać wojny miastu w tej sprawie.

Pozdrawiam i powodzenia.
iam

Postprzez mewa74 Wt, 24 sty 2012, 22:30

iam
Rozsądna i wyważona wypowiedź.
Zobaczymy co jutro przyniesie tej szkole.
mewa74

Postprzez renia73 Śr, 25 sty 2012, 08:40

postawa naszego dyrektora jest nie do przyjęcia,nauczyciele też są na garnuszku miasta i jakoś mogą wyrazić swoje niezadowolenie i prowadzić swoją"wojnę" z urzędem miasta -to kwestia honoru i zaangażowanie w to co się robi -my mamy nauczycieli bardzo wielu z powołania a nasz dyrektor to moim zdaniem materialista,liczy i sprawdza co mu się bardziej opłaca-widocznie zamknięcie tej szkoły,w tym przypadku
co do środowej sesji to decyzje jeszcze nie zapadną mamy czas!!!!!!!!
tylko trzeba działać mądrze i wykazać przede wszystkim kulturę "nie rzucanie pomidorami czy palić opony"jesteśmy ludźmi cywilizowanymi
denerwuje mnie tylko fakt że" władze"-tak kłamią
dzisiaj zebranie rodziców zapraszamy również rodziców klas podstawowych bo ich to również dotyczy godz 17-sala gimnastyczna
renia73

Postprzez pegazzo Śr, 25 sty 2012, 09:37

renia73 napisał(a):postawa naszego dyrektora jest nie do przyjęcia,nauczyciele też są na garnuszku miasta i jakoś mogą wyrazić swoje niezadowolenie i prowadzić swoją"wojnę" z urzędem miasta -to kwestia honoru i zaangażowanie w to co się robi -my mamy nauczycieli bardzo wielu z powołania a nasz dyrektor to moim zdaniem materialista,liczy i sprawdza co mu się bardziej opłaca-widocznie zamknięcie tej szkoły,w tym przypadku
co do środowej sesji to decyzje jeszcze nie zapadną mamy czas!!!!!!!!
tylko trzeba działać mądrze i wykazać przede wszystkim kulturę "nie rzucanie pomidorami czy palić opony"jesteśmy ludźmi cywilizowanymi
denerwuje mnie tylko fakt że" władze"-tak kłamią
dzisiaj zebranie rodziców zapraszamy również rodziców klas podstawowych bo ich to również dotyczy godz 17-sala gimnastyczna

Witam.
Zakładam, że stwierdzenie o dyrektorze G11 "....a nasz dyrektor to moim zdaniem materialista,liczy i sprawdza co mu się bardziej opłaca-widocznie zamknięcie tej szkoły,......" znajdzie swoje potwierdzenie w rzeczywistości i są na to niezbite dowody. Jeśli jednak nie, to jest to zwykłe oczernianie czyjejś osoby na forum publicznym bez podania konkretnych dowodów.

Żeby sprawa była jasna. Nie jestem obrońcą dyrektora ale znam całą sprawę trochę z innej strony.
pegazzo

Postprzez mewa74 Śr, 25 sty 2012, 15:20

Do tego oczernianie osoby publicznej, co może być ścigane nawet z urzędu.
mewa74

Postprzez renia73 Śr, 25 sty 2012, 16:07

wypowiadanie swojego zdania to nie oczernianie -moi mili-po to są fora
renia73

Postprzez Bata22922 Śr, 25 sty 2012, 17:04

Cześć.
Apeluje do wszystkkich uczniów tej szkoły, o pomoc w zrealizowaniu protestu. Data jeszcze nie jest ustalona ale jak zostanie to super by było gdyby wszyscy uczniowie się zorganizowali.
Nawet kl. 3 gim, pomyślcie o swoich kolegach, a przede wszystkim o tej szkole w której się uczyliście. !!!!!!
Jeśli połączymy siły napewno zwyciężymy !!!!!!
Dzięki ;)
Bata22922

Postprzez Bata22922 Śr, 25 sty 2012, 17:07

Trzeba zrobić protest i to nie byle jaki ...
mam nadzieję że naszej kochanej przewodniczącej uda się coś zdziałać . !
To jest okropne. Co teraz się dzieje ...

Powodzenia dla zarządu naszej szkoły, trzymamy kciuki !!!!!
Bata22922

Postprzez wykop Śr, 25 sty 2012, 17:08

Co za komedia! Czytam zamieszczone wpisy gimnazjalistów i tak sobie myślę, że skoro oni nie potrafią nawet sklecić kilku porządnie napisanych zdań to może faktycznie lepiej ZAMKNĄĆ to gimnazjum! ;P
Nikt wam nie obiecał, że ta szkoła będzie na wieki! Skoro nie opłaca się jej utrzymywać bo wasi rodzice się nie postarali i mają za mało dzieci to po co marnować podatki?! Małolaty się rozbestwiły! Protestować będą jeden z drugim! Lepiej by się do nauki wzięli! Wtedy gimnazjum miałoby jakąś pozycję i nikt by nie myślał o jego likwidowaniu. Nie oszukujmy się. To gimnazjum to była przechowalnia nadwyżki z wyżu demograficznego. Teraz przychodzi niż więc należy zlikwidować gimnazjum! Co wam szkodzi przenieść się do innego? Jaki w tym widzicie problem?!
wykop

Postprzez tymbark Śr, 25 sty 2012, 17:49

bata 22922 posłuchaj nie wiem w której jesteą klasie może w pierwszej drugiej a nawet może trzeciej widocznie sie dobrze uczysz i nauczyciele cie lubia ale nie zrozum mnie źle jeżeli byłaby taka sytuacja że była byś słabą uczennicą to byś się przekonała jak to jest uwierz mi przekonałem się na własnej szkórze nie żebym mówił źle o tym gimnazjum ale nie polecam..a jak macie problem z póściem do zsz nr5 to nie ma problemu jest fajne gimnazjum w radlinie...
tymbark

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rybnickie szkoły i uczelnie