Księga skarg i zażaleń - autobusy ZTZ

Oceniajcie rozwiązania komunikacyjne w naszym mieście. Piszcie jak wam się jeździ po rybnickich drogach? Jakie są waszym zdaniem najważniejsze problemy do rozwiązania w komunikacji autobusowej i kolejowej?

Moderator: Moderator

Re: Księga skarg i zażaleń - autobusy ZTZ

Postprzez xhc Pt, 24 maja 2013, 07:17

Szanowni użytkownicy,

razem z koleżanką przygotowujemy projekt na temat transportu miejskiego w Rybniku. Jego częścią jest ankieta na temat w/w. Bylibyśmy zobowiązani, gdyby chociaż kilka osób wyraziło swoje zdanie oraz podzieliło się linkiem ze swoimi znajomymi. Dziękujemy z góry.

Ankieta jest dostępna pod tym adresem:
http://moje-ankiety.pl/respond-46775/sec-uj5obJnU.html

Wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 3-5 minut.

Pozdrawiam serdecznie
xhc

Postprzez JagodaW N, 14 lip 2013, 20:42

hah ta nikczemna 40stka.. temat rzeka..

to popołudnia jeździ jak chce, spoźnia się 10/15 minut (tyg temu czekałam 27minut!!!)

jednym razem dobiegałam do przystanku, kierowca nie poczekał i odjechał 3min przed czasem, musiałam wracać taksówką do domu bo przez godzine nie miałam żadnego połączenia (już z dworca autobusowego bo tam dojechałam innym autobusem)..
a w ten piątek.. o to dopiero
czekałam na przystanku na tą tak zwaną komunikację miejską
miała zajechać 40stka o 19:48(ostatnia 40stka ) (przystanek z chabrowej na elektrownie ), na tablicy wszystko pokazywało się o czasie
jednak zamiast 40stki podjechała o tym czasie 9tka (kurs na beatę) , nie znam jeszcze do końca tutejszych dzielnic i pomyślałam ,że to albo autobus pracowniczy albo jakiś inny, dopiero jak odjechał , 40stka z tablicy znikła i wówczas sprawdziłam również ,że z owego przystanku ,żadna 9tka nie odjeżdża ,
Tym razem na szczęście przyjechała po mnie przyjaciółka.
Jakież było moje zdenerwowanie gdy dowiedziałam się że gdy owa 9 (40) dojechała na elektrownie kierowca chyba zrozumiał ,że coś jest nie tak gdyż ludzie nie wsiadają do autobusu i zmienił oznakowanie na tablicy elektronicznej na właściwy.

Napisałam odpowiednie pismo do ztz mam nadzieje ,że coś to poruszy sprawę ;/
JagodaW

Postprzez pawke15 Pt, 23 paź 2020, 06:41

Witam chciałbym zgłosić zażalenie na kierowcę linii 52 dnia 23 października o godzinie 7 24 na przystanku Rybnicka rondo, facet spojrzał na mnie ale co z tego skoro się nie zatrzymał, nie miałem na twarzy maski ponieważ byłem w trakcie spożywania posiłku ale zaraz naciagnąłem ja na nos i podniosłem z ziemi plecak lecz kierowca pojechał dalej, ceny biletów drożeją a ja nawet nie mogę na czas dojechać do pracy, nie pozdrawiam i nie polecam!
pawke15

Poprzednia strona

Powrót do Transport i komunikacja