Pytanie o opony zimowe.

Oceniajcie rozwiązania komunikacyjne w naszym mieście. Piszcie jak wam się jeździ po rybnickich drogach? Jakie są waszym zdaniem najważniejsze problemy do rozwiązania w komunikacji autobusowej i kolejowej?

Moderator: Moderator

Pytanie o opony zimowe.

Postprzez ilorametis1 Cz, 27 sie 2020, 16:37

Miałem bazę 2013 2.0T z 18-tkami, teraz mam ostateczną wersję 2016 z 19. Zastanawiam się tylko, jaką cenę zwykle macie za opony zimowe, moje 18-ki nie były straszne, kiedy kupiłem opony zimowe i trzymałem je w napięciu, ale 19 wydaje się być wrzodem na dupie. Zastanawiam się, czy kupić tani zestaw 18-calowych felg i opon na zimę, a zimą założyć moje 19-ki. Jakieś sugestie?
ilorametis1

Re: Pytanie o opony zimowe.

Postprzez irienikersem Pt, 2 paź 2020, 10:36

Zaraz rozpoczyna się sezon i muszę kupić nowe opony na zimę. Jest wiele rozmaitych wariantów i nie mam zdania jakie zamówić. Znalazłem ciekawe opony do mojego samochodu tylko ceny dużo się różnią. Znalazłem oponę zimową marki Royal Black https://oponymotor.pl/royal-winter-xl-p-18535.html są w znakomitej cenie oraz dostają oceny. Co o nich sądzicie? Chciałbym też zapytać czy w oponach zimowych istotny jest element tarcia i czy warto przepłacać za oponę o klasie C.
irienikersem

Postprzez Porgil Pn, 12 paź 2020, 09:25

Ja biorę pod uwagę wszystkie parametry. Tak mi doradził mój wulkanizator.
Porgil

Postprzez balerina Pt, 13 lis 2020, 10:29

Nie wiadomo jaka będzie zima w tym roku, a lepiej być zabezpieczonym. Także na pewno warto byłoby odwiedzić sobie portal Hurtopony.pl https://www.hurtopony.pl gdzie kupicie sprawdzone i dobrej klasy opony. Tam jesteście w stanie znaleźć praktycznie do każdego samochodu opony- niezależnie od marki, rocznika, rodzaju silnika etc.
balerina

Powrót do Transport i komunikacja