Jaka jest najlepsza aplikacja transportu publicznego do użyt

Oceniajcie rozwiązania komunikacyjne w naszym mieście. Piszcie jak wam się jeździ po rybnickich drogach? Jakie są waszym zdaniem najważniejsze problemy do rozwiązania w komunikacji autobusowej i kolejowej?

Moderator: Moderator

Jaka jest najlepsza aplikacja transportu publicznego do użyt

Postprzez AmirJustin Cz, 3 wrz 2020, 10:49

Cześć wszystkim! Obecnie zastanawiam się, która aplikacja tranzytowa lub transport publiczny byłaby dla mnie najlepsza do wykorzystania w Dubaju. Zdaję sobie sprawę z S'Hail i Wojhati RTA, jednak uważam je za okropne aplikacje, głównie ze względu na ich kiepskie, nieatrakcyjne projekty i fakt, że tak naprawdę nie ufam aplikacjom rządu Dubaju w porównaniu z ofertami stron trzecich w tym przypadku . Myślałem o Moovit, TUTAJ WeGo i Mapach Google, ale nie jestem pewien, który byłby najbardziej dokładny i najczęściej używany tutaj w Dubaju.
AmirJustin

Re: Jaka jest najlepsza aplikacja transportu publicznego do użyt

Postprzez AmirJustin Pn, 7 wrz 2020, 07:49

AmirJustin napisał(a):Cześć wszystkim! Obecnie zastanawiam się, która aplikacja tranzytowa lub transport publiczny byłaby dla mnie najlepsza do wykorzystania w Dubaju. Zdaję sobie sprawę z S'Hail i Wojhati RTA, jednak uważam je za okropne aplikacje, głównie ze względu na ich kiepskie, nieatrakcyjne projekty i fakt, że tak naprawdę nie ufam aplikacjom rządu Dubaju w porównaniu z ofertami stron https://19216801.onl/ https://routerlogin.uno/ trzecich w tym przypadku . Myślałem o Moovit, TUTAJ WeGo i Mapach Google, ale nie jestem pewien, który byłby najbardziej dokładny i najczęściej używany tutaj w Dubaju.

Po prostu używam teraz map Google ... przypnij swoją lokalizację, kliknij przystanek autobusowy i zobacz następną usługę ... działa dla mnie przez 99% czasu ... nie mogę śledzić autobusów, ale meh
AmirJustin

Re: Jaka jest najlepsza aplikacja transportu publicznego do użyt

Postprzez emmajoe Cz, 15 paź 2020, 04:33

I think google map is the most popular transport app.
emmajoe

Powrót do Transport i komunikacja