szambo betonowe - firma?

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Rybnika?

Moderator: Moderator

szambo betonowe - firma?

Postprzez fiolek22 Śr, 23 mar 2016, 22:48

Cześć. Zakładam ten wątek, ponieważ nie widziałem nic podobnego. Jeśli piszę w niewłaściwym miejscu, proszę o przeniesienie. Zamierzam zamontować u siebie szambo betonowe i chciałbym się was poradzić. Może korzystaliście z usług jakiejś firmy i możecie polecić albo przynajmniej podpowiedzieć, na co mam zwrócić uwagę?
fiolek22

Re: szambo betonowe - firma?

Postprzez Dador Cz, 24 mar 2016, 08:04

Czas start! Czekamy teraz na desperacką reklamę lokalnego fituliten geszeft :D Wiosna się zaczęła, czas rozruszać rynek i nałapać zleceń.
Dador

Postprzez rob78 Cz, 24 mar 2016, 08:21

Daj se spokój z szambem betonowym, smród i co chwilę wypompowywanie. Zainteresuj się przydomową oczyszczalnią ścieków, rozwiązanie droższe ale dużo lepsze i bardziej komfortowe. Ja mam oczyszczalnie biologiczną i sprawdza się bardzo dobrze.
rob78

Postprzez wojtek13 Cz, 24 mar 2016, 23:32

Dlaczego smród rob78? Jak masz dobrze wykonane szambo, to nic nie śmierdzi. A oczyszczalnia jest po pierwsze droga, po drugie później też trzeba koło niej latać. Nie jest to rozwiązanie dla każdego.
wojtek13

Postprzez rob78 Pt, 25 mar 2016, 07:55

Wojtek13 jak montujesz betonowe szamba i później co miesiąc za kasę jeździsz je opróżniać to Ciebie żadna oczyszczalnia nie przekona :mrgreen: A jak ktoś stoi przed dylematem szambo czy oczyszczalnia to na forach budowlanych jest setki artykułów na ten temat. Arteks nie każdy chce mieszkać w króliczoku czy w zabetonowanym centrum. 4km od rynku możesz se kupić działkę z małym lasem :)
rob78

Postprzez lukasz76 So, 26 mar 2016, 00:00

@rob78 nie obraź się na mnie w te Święta , ale mam sąsiada właśnie z takim supernowoczesnym szambem z rozprowadzaniem fekaliów po działce zwanym "przydomową oczyszczalnią ścieków" .Pomijając fakt , że mamy już kanalizację w ulicy , tenże typ i tak zamawia wypompowywanie , bo osadnik i tak musi opróżniać ; smrodu co niemiara to raz , dwa : kominki wentylacyjne ze zbiornika - stały fetorek . Nie wiem ,może nie dba o właściwy poziom "dobrych" bakterii , powiem tyle : ze studni nie korzystam -woda śmierdzi , marchewki czy szczypiorek - kupuję na targu . Podejrzewam ,że ty nawet nie zastanawiałeś się nad analizą swoich wód gruntowych ... Pozdrawiam .
lukasz76

Postprzez wojtek13 N, 27 mar 2016, 00:21

Rob78, nie wiem, o co Ci chodzi, poza tym, że dopisujesz jakąś teorię tam, gdzie jej nie ma. Tak się składa, że posiadam firmy szambiarskiej. Jak chcesz wiedzieć, jestem blacharzem:) tak więc zapraszam, w razie potrzeby. Domyślam się, że tylko Twoja racja jest jedyna i słuszna. Pozdrawiam i wesołych
wojtek13

Postprzez kasztelan111 Pn, 28 mar 2016, 21:54

fiołek22, co do szamba, to po pierwsze: doszczelniasz, zanim zaczniesz używać. Po drugie, prosty wykop, po trzecie, porównaj ceny, po czwarte, sprawdź, jakie szambowozy jeżdżą w Twojej okolicy. Weź szambo o takiej pojemności, żeby nie wyszło, że szambowóz jest pojemny, ty masz mały zbiornik i auto odjeżdża w połowie puste, a kasuje jak za pełne.
kasztelan111

Postprzez franzk Wt, 29 mar 2016, 10:21

a do fiołka: szamba szukaj w Radomiu. Tam jest największy wybór. Firma na firmie, więc konkurencja duża, a to wpływa i na ceny i jakość.
franzk

Postprzez moderator Wt, 29 mar 2016, 18:08

Witam,

Temat poboczny, przeniosłem w wątek w "Towarzyskich", tam proszę kontynuować.

Co do samego tematu to tylko powiem, że widzę dziwną korelację między IP i datą rejestracji i czuję, że wątek dąży w kierunku kosza.

Pozdrawiam
Moderator
moderator

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes