Jaki wplyw na życie Rybnika ma Elktrownia Rybnik?

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Rybnika?

Moderator: Moderator

Jaki wplyw na życie Rybnika ma Elktrownia Rybnik?

Postprzez Doriii Pt, 1 maja 2015, 17:32

Jestem ciekawa jaki wpływ na życie Rybnika ma Elektrownia Rybnik? Oprócz tego za daje prace prawie 800set osoba i założyła Fundacje EDF która organizuje wiele ciekawych działań i aktywności dla młodzieży czy przeciętny mieszkaniec Rybnika i okolic czuje jej pozytywne lub negatywne wpływy, czy angażuje się w remonty np.dróg , no i jak jest z powietrzem w Rybniku poza okresem kiedy pali się w piecach przydomowych, woda w zalewie nadaj się do pływania bo ponoć ryby się nie nadają do jedzenia ?
Doriii

Re: Jaki wplyw na życie Rybnika ma Elktrownia Rybnik?

Postprzez adamb Pt, 1 maja 2015, 19:57

Mnie ciekawi o co ci chodzi ? ...EDF ma remontować drogi ?
adamb

Postprzez tomotg1981 Pt, 1 maja 2015, 20:21

Elktrownia to niewiem,bo jeżeli Elektrownia to niech się wypowiedzą mądrzejsi ode mnie :D
tomotg1981

Postprzez Doriii So, 2 maja 2015, 20:41

Generalnie mówi się ze duże zakłady przemysłowe maja negatywny wpływ na życie okolicznych mieszkańców a mnie ciekawie w takim razie czy oprócz tych negatywo przyczynia się tez do poprawy życia, staniu powietrza, miasta itp drogi to taki przykład potencjalnych działań .
Doriii

Postprzez Arteks So, 2 maja 2015, 20:50

Doriii napisał(a):Generalnie mówi się ze duże zakłady przemysłowe maja negatywny wpływ na życie okolicznych mieszkańców a mnie ciekawie w takim razie czy oprócz tych negatywo przyczynia się tez do poprawy życia, staniu powietrza, miasta itp drogi to taki przykład potencjalnych działań .

Ja o negatywach nie słyszałem za to ci którzy tam pracują na zarobki nie narzekają. EDF wspiera wiele imprez w Rybniku oraz działalność Fundacji ER. Pewnie każde miasto chciałoby mieć tak potężny i dobrze prosperujący zakład u siebie. :)))
Arteks

Postprzez adoloran Pn, 20 lip 2015, 22:47

Dzisiaj zaczęli dmuchać o 23.30 i ma to bardzo negatywny wpływ na sen mojego dziecka i mój.
adoloran

Postprzez johan Pn, 20 lip 2015, 23:58

Do Adoloran

Jak Ci to zawodzo to sie wykludz z tamtond ,-Elektrownia byla tam pryndzyj od Ciebie
johan

Postprzez adamb Wt, 21 lip 2015, 11:06

Johan wybocz ale Twoja rada nijak się mo do rzeczywistości.
Tym sposobem cały Rybnik by sie musioł wykludzić... bo jo mieszkom pora kilometrów od ER i też żech to słyszoł.
Pytanie brzmi: czy oni nie maja żodnego planu na te roboty ? przeca majom cołki dzień, a robiom to w nocy :evil: no chyba, że taki majom prikaz od Francuza... po wkurzać ludzi za to, że UE nie dała im dopłaty :wink:
Nie wydaje mi się, że w DE to by przeszło :wink:
adamb

Postprzez johan Wt, 21 lip 2015, 21:15

Do Adamb

Ja mosz recht napewno by to nie przeszlo ale co jo Wom na to poradza kedys to muszom przewietrzac o ile tak to mozna nazwac ale napewno ni w nocy tego absolutnie juz ni .Trza atakowac kaj sie do do Piechocinskigo najbardzi i do ministrow srodowiska itd pisac monitowac moze sie cos udo a najlepi (moim zdaniym) napisac ta petycjo dobrze to ulozyc i puscic po mieszkancach do podpisu i zeby ich bylo jak najwiyncyj najlepi z podpisym i peselym zeby byly bardzi wiarygodne i do tych waznych ludzi to wyslac ,wyslijcie to nawet do tego bylego sedziego- Wojciechowskigo on mo duzo do powiedzynio we PIS- ie moze to akurat klapnie ,-wiyncyj nie umia juz doradzic ,- pozdrawiom Wos

Johan z Niymiec
johan

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes