Ekskluzywny Ciucholand

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Rybnika?

Moderator: Moderator

Re: Ekskluzywny Ciucholand

Postprzez nowa-firma Śr, 7 maja 2014, 12:15

Aha no i jeszcze jedno, Arthuro pare linijek wcześniej wyjaśniłam dlaczego nazwałam te marki "Ekskluzywne" Na to trzeba delikatnie oczko przymrużyć ;)
nowa-firma

Postprzez Arthuro Śr, 7 maja 2014, 16:05

nowa-firma,

"Będę bardzo wdzięczna za opinie, porady lub inne propozycje" - no to napisałem Ci "opinię" :)
Mój post nie miał na celu Cię zniechęcić, tylko uświadomić bardzo pobieżnie co Cię czeka.
Podkreślam "bardzo pobieżnie"...

Piszesz, że jesteś tego świadoma - super !
Na prawdę, z całego serca życzę Ci powodzenia i sukcesu.
Bardzo mnie cieszy, jak młoda osoba, zamiast siedzenia na przysłowiowej "pupie", próbuje zrobić coś samemu.

Niemniej, nadal nie odpowiedziałaś na pytanie, jakim dysponujesz budżetem na start ?
(no chyba, że to tajemnica...)

Jeszcze raz, szczerze - powodzenia.

P.S.
Spoko, oczko przymrużone :), a dobór marek na nasz Rybnicki rynek wtórny, wydaje się całkiem ok.
Arthuro

Postprzez nowa-firma Śr, 7 maja 2014, 17:50

Arthuro

Z budżetem narazie się wstrzymam dlatego że ciężko mi określić jakim dysponuje ;) Jedyne co wiem to że lokal który bym chciała nie może przekroczyć 80m2

Napiszcie proszę czy jest jakaś inna "miejscówka" prócz centrum które na dzień dzisiejszy wygląda jak jedno wielkie wysypisko do inwestowania w ten biznesik ;)

ps. Cieszę się że ten temat został tak rozwinięty...

Pozdrawiam
nowa-firma

Postprzez Abisall Śr, 7 maja 2014, 18:30

Wiadomo "Złoty szlak"* odpada bo ceny metra kwadratowego na nim są oderwane od rzeczywistości, ale już rejon Placu Kościelnego może być interesującym kompromisem między ceną wynajmu a atrakcyjnością lokalizacji. Tak samo nie ma co się odżegnywać od rejonu Sobieskiego/Powstańców - remont się zakończy i będzie to całkiem ciekawa opcja

*ciąg Plaza-Focus
Abisall

Postprzez kaska88 Cz, 24 lip 2014, 11:27

Coś ruszyło się w temacie ekskluzywnego ciucholandu? Jakiś lokal masz na oku już?
kaska88

Poprzednia strona

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes