w jaki biznes warto zainwestować w Rybniku?

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Rybnika?

Moderator: Moderator

Re: w jaki biznes warto zainwestować w Rybniku?

Postprzez Abisall N, 24 maja 2015, 10:17

Ale wy wiecie że najprawdopodobniej dyskutujecie ze spamerem?
Abisall

Postprzez anty.fudali N, 24 maja 2015, 10:46

Tak wiem,że gadam ze spamerem - Arteks się zowie. :D
Arteks,dopiero co Twoje wypowiedzi trafiły do kosza,bo były nie na temat i robisz to dalej. To co Ty uważasz,to już Twój problem. Dopóki sam nie zastosujesz się do swojej rady tj. przestaniesz się wypowiadać w tematach,na których się totalnie nie znasz, nie masz podstaw,by czegoś takiego oczekiwać od innych.
Jeśli Florence jest osobą,która dostrzega coś nie tak w bieżącej ofercie kwiaciarni,to chętnie posłucham,co lepszego ma do zaproponowania. Jeśli jednak to spamer w Twoim stylu,Arteksie,który nie potrafi powiedzieć,co się kryje pod "z prawdziwego zdarzenia",ani nie potrafi oszacować rzeczywistej wartości dotacji,to chociaż będzie jasno to pokazane.
anty.fudali

Postprzez Florence N, 24 maja 2015, 15:47

Masz rację Arteks. Niezbędne jest doświadczenie w handlu, zawsze świeży asortyment, no i talent i fantazja w tworzeniu kompozycji. Nie potrzeba specjalistycznego wykształcenia, jedynie kurs florystyczny. Działalności idealna dla kobiety. Mam znajomych którzy sprzedają tylko znicze i artykuły cmentarne i prosperują rewelacyjnie. Moja przyjaciółka w innym mieście otworzyła kwiaciarnię, twierdzi, że dochody przechodzą jej najśmielsze wyobrażenia.
W tej chwili otworzyła w okolicy dużego cmentarza hurtownię artykułów zniczowych itp. Były tam wcześniej dwa małe sklepiki ze zniczami. Niestety oba musiały zamknąć działalność.
Florence

Postprzez aga.strzelec Cz, 28 maja 2015, 17:50

Witam Ja myśle że kwiaciarnia to fajny pomysł......kwiaciarnia nie musi być tylko punktem sprzedaży wiązanek i drogich rzeczy w takim miejscu ważne są też kwiaty doniczkowe tanich i dużego wyboru , dekoracje mieszkania ,okna ....i kompozycje wcale nie z kwiatów ciętych wystarczy troche pomysłowości i można samemu duzo stworzyć a google to kopalnia takich pomysłów ....powodzenia i trzymam kciuki
aga.strzelec

Poprzednia strona

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes