Droga Racibórz Pszczyna - wykupy działek

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Rybnika?

Moderator: Moderator

Droga Racibórz Pszczyna - wykupy działek

Postprzez paulinapetrosz N, 23 cze 2013, 23:08

Witam, niewiem czy to odpowiednie miejsce ale chciałam zadac pytanko. Orientuje sie może ktoś kiedy zaczna wykupywać działki pod budowę w/w drogi na odcinku rybnickim?Jaka może być cena za metr kwadratowy?. Ktoś coś wie? czy wykupują całość czy tylko to co ich interesuje? Działkę mam na wrzosowej w niedobczycach, ok 3000m2. Dostalismy pismo o spotkaniu z geodetą to może w końcu cos ruszy...
paulinapetrosz

Re: Droga Racibórz Pszczyna - wykupy działek

Postprzez Lateks Pn, 24 cze 2013, 00:06

Dopóki nie będzie pieniędzy to raczej wątpię by cokolwiek wykupili,
pewnie wykupią tyle ile im pasuje, nic więcej chyba że się uprzesz że albo wszystko albo nic...
geodeta pewnie będzie dokładnie sprawdzał stan granic i stan faktyczny, ale to dalej nic nie znaczy.
Bo wszelkie pomiary służą dla ew. projektu a od projektu do realizacji daleka droga, chyba że jakimś cudem szybko znajdą się pieniądze...
Lateks

Re: Droga Racibórz Pszczyna - wykupy działek

Postprzez shonya Pn, 24 cze 2013, 08:24

Może coś ruszy..

Jak chciałam kilka dni temu otrzymać kilka info w UM, to się dowiedziałam tylko tyle, że biuro projektowe ma czas max. do końca tego roku oddać projekt ostateczny. Więc może z tym też wiąże się spotkanie z geodetą, żeby dograć szczegóły.
W 2014 UM musi wystąpić o dotacje.
shonya

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes