NIE WYPŁACALI ...BO SIĘ ŁĄCZYLI...Banku DnB Nord w Rybniku

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Rybnika?

Moderator: Moderator

NIE WYPŁACALI ...BO SIĘ ŁĄCZYLI...Banku DnB Nord w Rybniku

Postprzez renia73 Wt, 28 maja 2013, 14:29

witam
chciała bym podzielić się przeżytym zdarzeniem jakie miało miejsce w odziale Banku DnB Nord w Rybniku 27.05.2013 kiedy to właśnie wspomniany bank łączył swe zacne siły z GET IN BANKIEM .W tym dniu nikt nic nie wiedział nawet wszech mądre komputery .Bank urzędował jednak nie wiem po co ....personel o nowych warunkach nie WIEDZIAŁ I NIE ZOSTAŁ został przeszkolony nie był w stanie wpłacać i wypłacać pieniędzy w odziale nie było żadnego menadżera kierownika czy też dyrektora ,który wyjaśnił by tą sytuację -program komputerowy był zupełnie zmieniony co było niemiłą niespodzianką dla pracowników ponieważ nic nie potrafili zrobic stary system nie działała nowy albo był niedoskonały albo pracownicy poprostu go nieznali i musieli się sami nauczyć a ja klientka w banku byłam doświadczalnym koziołkiem.po 2 godzinach wpłaciłam pieniądze ale musiałam przejść do Getin BANKU natomiast wypłaty w dalszym ciągu nie mogłam zrobić w żadnym z wymienionych banków .Odesłano mnie ponownie do DnB Nord gdzie po 1,5 godziny jedna z łaskawszych pań zajęła się mną i pomogła mi zlikwidować konto w ten sposób otrzymałam potrzebną gotówkę a oni mieli 1 z 1000 problemów mniej . w tym samym czasie takich klientów było wiele, którzy w tym dniu nie zostali w należyty sposób obsłużeni(jak to reklamuje kultura bankowości) pieniędzy nie mogli wypłacić a wszelkie problemy z kontem rachunkiem nie zostały rozwiązane.ALE SZYCHTA ZALICZONA .CzAS TO PIENIĄDZ ...wiele hasełek można by było przytoczyć....co wy na to??
renia73

Re: NIE WYPŁACALI ...BO SIĘ ŁĄCZYLI...Banku DnB Nord w Rybniku

Postprzez Afordancja Wt, 28 maja 2013, 20:41

co my na to? a nic ;)

Miałaś problem, możesz zmienić bank a możesz w nim pozostać, Twoja sprawa.
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes