leki przez internet

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Rybnika?

Moderator: Moderator

leki przez internet

Postprzez Wiatereq N, 19 maja 2013, 14:49

Czy spotkaliście się z tym że mając receptę trudno ją zrealizować. W jednej aptece mają jedno drugiego nie mają. W drugiej aptece na odwrót. W trzeciej mają i to i to, ale po jednym opakowaniu, a nie tyle ile jest na recepcie. W zasadzie by zrealizować receptę latamy od apteki, w końcu zostawiamy w którejś i potem dzwonimy by dowiedzieć się czy już mają te leki czy jeszcze nie. W końcu w jednej z aptek wytłumaczono mi, że źle robię.  Wystarczy z receptą iść do domu, wejść na http://sklep.doz.pl/produkty/ by maksymalnie po 24 godzinach kupić wszystko we wskazanej przez nas aptece. Czas oczekiwania jest uzależniony od wielkości miejscowości w której mieszkacie i godziny kiedy składacie zamówienie. W moim przypadku, jest to duże miasto a zamówienie składałam rano. Czas realizacji był 2 godzinny. Oczywiście powiadamiają sms-em i mailem. Do nikogo nie potrzeba dzwonić. Do tego cena leków jest zazwyczaj niższa niż ta na półce w aptece bez zamówienia. Fajny ten internet
Wiatereq

Re: leki przez internet

Postprzez walek N, 19 maja 2013, 20:43

Na dwie recepty, na 6 leków, nie mieli ani jednego.
Jeśli znajdziesz bardziej zasobną aptekę? to daj znać. :D
walek

Postprzez rybaks Śr, 26 mar 2014, 16:59

Leków na receptę nie kupuje się w sieci, ale prawdą jest że dużą część tych leków kupisz taniej w sieci.
Dla przykładu ten lek u mnie na osiedlu kosztuje 21 złotych więcej. Może i gdzieś udało by się znaleźć taniej, ale tak gdzie zawsze kupujemy wychodzi drogo. Zasada jest prosta - trzeba zwyczajnie szukać i porównywać. Wtedy się nie przepłaca.
rybaks

Postprzez Eustachy Śr, 9 kwi 2014, 11:29

Różnica 21 złotych to dużo :shock: . Osobiście nie kupuję, ceny dostawy niwelują różnicę z tańszego zakupu przez internet.
Eustachy

Postprzez walek Śr, 9 kwi 2014, 19:25

Apteka z Lublina, np. przy zakupie powyżej 300 zł - wysyłka gratis.
walek

Postprzez michal2468 Śr, 27 mar 2019, 18:38

Apteki internetowe to świetna opcja na zakupów leków, poniewaz wszystko mozna załatwic online, nie wychodzac z domu. Chciałbym Wam polecic Leki na łuszczycę. Regularnie korzystam tylko i wyłacznie z ich apteki internetowej, poniewaz mają swietne ceny i szeroki wybór.
michal2468

Postprzez winston Pt, 12 kwi 2019, 12:06

Trzeba wyjsc z prostego zalozenia - jesli da rade cos zaoszczedzic korzystajac z aptek online, to czemu by nie skorzystac? Na dobra sprawe to bardzo wygodne rozwiazanie (podobnie jak same zakupy online) wiec mozemy tylko zyskac zaoszczedzony czas. Niestety z lekami to bywa roznie, czasami zostanie nam cos przepisane na co trzeba czekac .. albo nie ma danego leku w aptece do ktorej sie udalismy. Nie ma nic gorszego niz takie jezdzenie bez sensu. Przez internet wyglada to troche inaczej poniewaz cale nasze zamowienie jest kompletowane i wtedy dostajemy dopiero informacje o mozliwosci odbioru. Ostatnio tez czytalem troche o takim zagadnieniu jak weryfikacja autentycznośći leków poniewaz w ostatnim roku bylo pare incydentow gdzie zostaly sprzedane leki z niewiadomego zrodla. Szczescie, w nieszczesciu w pore klienci zostali poinformowani o tym fakcie. Bez problemu mogli oddac trafne partie w aptece. Powstaje jednak pytanie jak zapobiec takim sytuacjom w przyszlosci? Moim zdaniem powinno postawic sie na wprowadzanie nowoczesnych systemow weryfikacji lekow .. cos na miare tego co oferuje Lideo Tech - https://www.lideo.tech/co-oferujemy/nas ... lekow.html
winston

Postprzez Mel1 Pn, 29 kwi 2019, 11:01

U mnie w aptece nawet jak czegoś nie ma, to Pani zamawia i na drugi dzień już mam ;) Poza tym mam blisko aptekę, więc nie narzekam ;)
Mel1

Postprzez pep27 Pn, 8 lip 2019, 09:24

W wiekszości aptek obecnie można kupić leki przez internet. Jeśli leki są na receptę to powinno się im wysłać receptę albo nadać jej skan ( tak tak, jest możlwosć kupowania leków na receptę w aptekach online - wiele osob tak robi w sytuacji jeśli w aptekach stacjonarnych jest ciężko o dany lek).

Mogę Wam polecić aptekę Cefarm: https://www.cefarm24.pl
Duzy wybór leków i kosmetyków
Szybka wysyłka
Oraz dobre ceny ( polecam porównać sobie z cenami w aptekach stacjonarnych, w cefarmie jest o wiele taniej).
pep27

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes