POMYSŁ NA BIZNES W RYBNIKU ?

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Rybnika?

Moderator: Moderator

Re: POMYSŁ NA BIZNES W RYBNIKU ?

Postprzez krzysiek2204 Wt, 9 cze 2020, 16:52

A jak tak z innej beczki troszkę. Jeśli już ktoś wpadnie na dobry biznes w Rybniku bądź już prowadzi swoją działalność i szuka reklamy to polecam wam agencja reklamowa rybnik - Visual Art. Na prawdę fachowa obsługa. Zrobili dla mnie logo, stronę i teraz pozycjonują dla mnie stronę aby była wysoko w wyszukiwaniach google. Tak więc jeśli marketing w Rybniku to tylko to miejsce :) Dodatkowo zajmują się jeszcze fotografią oraz wideo więc cały zakres usług marketingowych jest zapewniony z ich strony :)
Najlepsze ogrodzenia Rybnik | Ar-Met
krzysiek2204

Postprzez Ajaxi So, 13 cze 2020, 11:45

Nikt się w Rybniku i okolicach handlem nie zajmuje? Ale to chyba bardzo trudne i stresujące i jeszcze te ZUSy i konkurencja na allegro: słyszałem od kolegi, że ludzie klikają kupienie i nie płacą...
Wino i dobra muza
Ajaxi

Postprzez Ernest,S Cz, 18 cze 2020, 15:41

A co powiecie na FRYTKI XXL, super produkt, frytki lubi każdy, bez większej inwestycji można je sprzedawać wszędzie a sezon się zaczyna no i super zysk https://www.frytkixxl.pl/
Ernest,S

Postprzez Morcinus20 Śr, 15 lip 2020, 19:04

Jak widzę moi poprzednicy napisali wiele pomysłów na biznes w Rybniku. Moim zdaniem najlepszym biznesem jest handel. Poszukać w hurtowniach dobrych, niszowych produktów i znaleźć dobre miejsce na sklep. Dodatkowo nie rezygnował bym ze sprzedaży internetowej, bo wtedy poszerza nam się grono klientów. A gdyby towar "nie poszedł" warto skorzystać z ofert firm jak ta http://hurtoweokazje.pl/skup-towarow.html , które odkupią od nas nadwyżki magazynowe. Wtedy możemy odzyskać gotówkę i zainwestować ją ponownie w towar.
Morcinus20

Poprzednia strona

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes