POMYSŁ NA BIZNES W RYBNIKU ?

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Rybnika?

Moderator: Moderator

POMYSŁ NA BIZNES W RYBNIKU ?

Postprzez biznesrybnik Śr, 28 kwi 2010, 20:08

Witam Wszystkich Rybniczanin

Mam do was ogromną prośbę.

Nie jest mi łatwo w związku z czym streszcze sie;)

Mam zamiar zainwestować w działalność gospodarczą w Rybniku, będą oczywiście ankiety ale na początek pomyslałam że zapytam was tutaj.
Czy jest coś co moglibyscie mi doradzić? Co najważniejsze zwęże kryteria bo finanse nie powalają na niektore kwestie:)
Tak więc niestety ale chce uderzyć w sklep odziezowy, z bielizną, bizuterią bądż obuwiem, pisze "niestety" ponieważ wiem że jest to wszystko oklepane ale mimo pojawienia sie kilku marek z ciuszkami może jednak jest coś czego brakuje:) Mam kilka na oku ale chce WASZYCH opini bo to Wy będziecie moimi klientami i wole uderzyć w coś co jest wyszukiwane i wyczekiwane;)
Bardzo byłabym wdzięczna za jakiekolwiek opinie na maila biznesrybnik@wp.pl bądz w wątku
Pisałam do moderatora o zgode na umieszczenie tego wątku (choć nie jest to żadna reklama) ale nie uzyskałam odpowiedzi dlatego postanowilam napisać bo zalezy mi na czasie;)

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za odpowiedzi
biznesrybnik

Re: POMYSŁ NA BIZNES W RYBNIKU ?

Postprzez dr Becker Śr, 28 kwi 2010, 20:27

Sklep z jeansami (spodnie) ale nie taki jak wszystkie tylko zeby byly w ofercie normalne do bolu klasyczne jeansy - bez udziwnien, zagniecen, wyszywanek, sztucznych przetarc, awangardowych kieszeni, dekatyzu itp. normalne spodnie ktore mozna wlozyc bez ryzyka ze przestana byc trendy a zaczna byc passe.
Oczywiscie zawsze mozna kupic Levi's 501 - ale przecietnego zjadacza chleba raczej nie stac na spodnie za prawie 300zl.
dr Becker

Postprzez biznesrybnik Śr, 28 kwi 2010, 20:31

Oo słusznie;) Tego faktycznie brakuje i jak najbardziej wezme to pod uwage, bo sama tez nie raz poszukuje klasyki i oczywiście mozna ja znależć za kwote 300 zł..;) A fajnie byłoby znależć za dużo taniej.
Dziekuje bardzo:)
biznesrybnik

Postprzez biznesrybnik Śr, 28 kwi 2010, 22:08

Nadal oczekuje na propozycje, podpowiedzi, sugestie;)
Naprawde to dla mnie istotne..
biznesrybnik

Postprzez anka Cz, 29 kwi 2010, 12:40

jeansy to dobry pomysł....do tego różne kroje, pasujące do każdej figury, w firmowych sklepach są spodnie na kobiety (bez obrazy) które nie maja żadnego wcięcia w talii, są proste kompletnie;) jeśli ma się między talia a biordami różnicę ok 30cm (figura gruszki) to kupienie odpowiednich spodni graniczy z cudem, tak samo jest przy niższym wzroście, zawsze trzeba podwijąc lub obcinac nogawki ;(
anka

Postprzez biznesrybnik Cz, 29 kwi 2010, 12:57

Zgadzam sie, ja też często mam z tym problem. Nie lubie kupować jeansów bo zawsze trace na to duzo czasu a powodem jest oczywiście problem z dopasowaniem:) To juz jest dla mnie temat do przemyśleń. Mimo tego poprosze jeszcze o jakieś pomysły;)
Pozdrawiam i dziękuje z góry:)
biznesrybnik

Postprzez anka Cz, 29 kwi 2010, 13:42

a co do bielizny to z tego co mi wiadomo nie ma żadnego sklepu gdzie można kupić coś z firmy Key...a to fajna, dobra gatunkowo bielizna, trudno powiedzieć jaki mógłby być to biznes bo ciuchy to ciuchy...są sklepy dla puszystych , nie ma dla XS ;), lub jakiś outlet z porządnym towarem
anka

Postprzez majunia Cz, 29 kwi 2010, 14:45

Nie ma nic na XS? Wejdź do każdego pierwszego lepszego sklepu. Barbara- wszystkie spodnie w dobrych cenach, na wzrost 173 i obwód talii 50, a bioder 70...O Metro to nawet nie chce mi się mówić. Rozumiem, że dużo dziewczyn tak wygląda, ale takie sklepy powinny myśleć o innych, którzy nie mają nóg jak patyki z góry na dół, zero bioder, o pupie nie wspominając. Nie jestem puszysta, ani gruba, ale to jest paranoja, żebym za spodnie musiała płacić 170zł, bo jak są dobre na długość, to w udach i biodrach nie przejdą. Nic nie poradzę na taką figurę a muszę szukać w naprawdę dobrych sklepach, żeby coś znaleźć...
majunia

Postprzez domiszon Cz, 29 kwi 2010, 19:13

Moze obuwie slubne + dodatki slubne - bizuteria, dekoracje itp?
domiszon

Postprzez biznesrybnik Cz, 29 kwi 2010, 22:08

Dziekuje za wpisy i ciesze sie że jest zainteresowanie tematem;)
Jeśli chodzi o mode slubną typu dodatki,buty i dekaracje to dobry pomysł ale może nie koniecznie dla mnie (poprostu nie patrzałam w tym kierunku) ale dziekuje za myśl;). Bardziej faktycznie chciałam skupic sie jak wspomnieliście na jeansach bądz outlet, buty jak widze chyba odpadaja bo jak narazie nikt o nich nie wspomniał. Bielizna też by sie przydała bo ja tylko kojarze jeden sklep ale troszke droższy jest zaraz na wlocie idąc do kręgielni na placu wolności (chyba). Ja bardziej myslałam o dobrej ale nie drogiej bieliżnie. Kurde tak ciężko sie zdecydować ale człowiek chce by to było trafne:)
I faktycznie wygląda na to że osoby powyżej XS sa bardziej wdzięczne i wymagające a niestety zaden sklep nie zaspokaja ich potrzeb ze względu na za słabo wyposazony asortyment sklepu.
Nadal oczekuje..i naprawde dzięki;)
biznesrybnik

Postprzez biznesrybnik So, 1 maja 2010, 20:39

A co myslicie o firmie primark albo atmosphere. Powiedzmy że mam mozliwość na stworzenie sklepu z tym towarem?
Czy to sie sprawdzi..bo z tego co wiem w Polsce nie ma tych ciuszków (oprócz oczywiście allegro)
Czekam na WASZ odzew;)
biznesrybnik

Postprzez anka So, 1 maja 2010, 20:41

tak, myślę że to będzie miało "branie", wiele dziewczyn poszukuje tych ciuszków bo ceny fajne :)
anka

Postprzez biznesrybnik So, 1 maja 2010, 21:01

Też tak mysle i czekam na więcej takich potwierdzeń;)
biznesrybnik

Postprzez stfu1 So, 1 maja 2010, 21:16

kebaba zrob z prawdziwego zdarzenia
stfu1

Postprzez biznesrybnik So, 1 maja 2010, 21:21

No niestety jak wspomniałam w gre nie wchodzi zywność:( głównie odzież, obuwie itp..;) Ale dziękuje za odpis;)
biznesrybnik

Następna strona

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes