Szpital Wojewódzki nr 3

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

Re: Szpital Wojewódzki nr 3

Postprzez ma So, 29 sie 2015, 13:48

Popełniłam błąd stawiając pozytywną opinię powyżej. Zbyt pochopnie ! Zle zrobili mi operację , operacja się nie udała niestety . Teraz czekom na kolejną operację w innym szpitalu.
ma

Postprzez adamb Pn, 11 gru 2017, 18:04

Moja rada ?
OMIJAJCIE TĘ MORDOWNIĘ SZEROKI ŁUKIEM !

Post, który napisałem na stronie głównej:

Moją matkę leczyli onkologicznie od marca, poleżała kilka dni na laryngologii i dostała wypis, następnie otrzymała "małą" chemię i poza kilkoma wizytami w poradni przyszpitalnej nic nie robiono od września... bo pani doktor stwierdziła, że zakończyła terapię !!!
Miesiąc temu zajął się nią inny lekarz ponieważ stan matki zaczął się pogarszać, lekarz ten stwierdził że pacjentka otrzymała niewłaściwą chemię i zalecił podanie silnej chemii (nie informując o ryzyku z tym związanym).
Matka miała się stawić w szpitalu w ub. wtorek i tak się stało, podawano jej ogromne torby z tzw. chemią od czwartku do soboty.
Dowiedziałem się, że pacjenci w starszym wieku podczas takiej terapii są mocno narażeni na powikłania ze strony układu krwionośnego (serce), ale to w niczym nie przeszkodziło personelowi onkologii w ekspresowym wypisie z oddziału.
Ostatnią "końską" dawkę chemii otrzymała w sobotę, przepisano antybiotyk i... do widzenia !
Wypisano w sobotę wieczorem ze szpitala kobietę słaniającą się na nogach, ledwo przytomną z ryzykiem wystąpienia powikłań bez jakiejkolwiek informacji co dalej... bo lekarza już nie ma, a pielęgniarki nic nie wiedzą !
Niestety dziś serce mamy przestało bić już na zawsze :(
We wtorek mama poszła tam o własnych siłach, a dziś już nie żyje - moim zdaniem - dzięki "fachowej opiece" tamtejszych "specjalistów" !

Na dodatek obsługa wezwanego pogotowia stwierdziła, że raczej nie zabiorą mamy do szpitala gdyż prawdopodobnie umrze w karetce i WTEDY SĄ TYLKO KŁOPOTY !!!
adamb

Postprzez walek Pn, 11 gru 2017, 19:13

Sprawa nadaje się chyba do prokuratury.
walek

Postprzez adiqq Wt, 12 gru 2017, 08:00

jeśli to prawda to co było w tym komentarzu który napisał Dintojra, to faktycznie nadaje się to zgłoszenia gdzieniegdzie...
adiqq

Poprzednia strona

Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne