Kai Murros o nienawiści.

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

Kai Murros o nienawiści.

Postprzez tobiash Cz, 7 lis 2019, 13:22

https://www.youtube.com/watch?v=97mbNzg2YUQ

"W dzisiejszych czasach dużo mówi się o przestępstwach z nienawiści. Istnieje szereg przepisów przeciwko przestępstwom z nienawiści. Wszyscy wydają się zatroskani nienawiścią. Nienawiść wydaje się być najpoważniejszym problemem naszych czasów. Ale nienawiść jest dobra. Nienawiść tworzy strukturę naszego życia. Nienawiść daje nam powód do istnienia, skupienie, cele w życiu i tożsamość.

Nienawiść jest energią, czystą energią dostarczaną przez samą matkę naturę. Nienawiść pozwala nam widzieć kłamstwa i pozory i pomaga nam skoncentrować się na tym, co niezbędne. Nienawiść jest demokratyczna: nawet bogaci i potężni nie mogą nienawidzieć więcej niż ich niewolnicy i poddani. Wkrótce nienawiść może być czymś więcej niż to, co nam pozostało. Nienawiść emancypuje. Bez nienawiści do niewolnictwa nie można złamać kajdan. Bez nienawiści do niesprawiedliwości nie może być sprawiedliwości. Największe osiągnięcia ludzkości wyrosły z nienawiści i ze zdolności do kontrolowania nienawiści.

Nienawiść oddziela ludzi od zwierząt. Zwierzęta nie nienawidzą, ale ludzie tak. Ludzie mogą nienawidzieć przez dziesięciolecia, a czasem przez całe życie. Możemy nawet przekazywać nienawiść naszym dzieciom i utrzymywać nienawiść przez wieki. Nienawiść jest oznaką abstrakcyjnego intelektu, ponieważ tylko ludzie mogą nienawidzić ludzi, których nigdy nie widzieli ani nie spotkali, a tylko ludzie mogą nienawidzić pojęć i procesów.

Skąd możemy wiedzieć, czym jest miłość, jeśli odmawiamy uznania i zrozumienia nienawiści? Miłość i nienawiść to dwie przeciwne strony tej samej monety. Bez nienawiści jesteśmy tylko rozpołowiczeni. Aby być kompletnymi, potrzebujemy nienawiści. Tylko głupcy mówią bez końca o miłości, ale zapominają o nienawiści.

Nienawiść oddziela nas od potulnych i uległych mas. Nie bój się, i nie zaprzeczaj ani nie odrzucaj jej. Zaakceptuj nienawiść, przyjmij ją; naucz się jej i naucz się go używać. Nienawiść jest twoją najpotężniejszą bronią. Jest ukrytym źródłem twojej siły. Nie zaprzeczaj temu. Tym, czego liberalna elita obawia się najbardziej na tym świecie, jest nasza zdolność do nienawiści, ponieważ nasza nienawiść kiedyś stanie się najbardziej rewolucyjną siłą na planecie. Nasza nienawiść zniszczy [syjonizm i globalizm - przyp. tobiash], a następnie stworzy imperia."
tobiash
 
Posty: 57
Dołączył(a): Wt, 4 lip 2006, 22:01

Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron