Sojusznicy PiS-uaru wspierają parady dewiantów.

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

Sojusznicy PiS-uaru wspierają parady dewiantów.

Postprzez tobiash Pn, 10 cze 2019, 11:01

Już wielokrotnie pisaliśmy o tym, jak międzynarodowe koncerny na całym świecie wspierają środowiska zboczeńców i tym podobnego barachła. W rządzonej przez PiS-uar III Rzeczy jest podobnie. Pamiętamy zachwyty reżimowych mediów nad decyzją koszerno-amerykańskiego banku JP Morgan o otwarciu swojej siedziby w Warszawie. Miał to być wielki sukces premiera Mateusza Morawieckiego i potwierdzenie, że „Polska jest atrakcyjnym miejscem dla inwestorów”. Ten sam bank wspierał tegoroczną Paradę Dewiantów w Warszawie. Na jednej z platform przewożącej tęczowych degeneratów pojawiło się logo instytucji. Rząd PiS-uaru zapewnił banksterów o przekazaniu kwoty ponad 20 milionów złotych….Poza tym Paradę wsparły: Levi’s, Procter and Gamble, Google, Goldman Sachs i Citibank.

Wydarzenie organizowane przez środowiska LGBT zostało objęte patronatem prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego. Oprócz transparentu domagającego się legalizacji tzw. małżeństw homoseksualnych i prawa dla nich do adopcji dzieci, uwagę użytkowników Twittera zwróciło kolejne obrażanie wiary katolickiej. Podczas Parady Równości zostało odprawione „nabożeństwo ekumeniczne”.

Kilkadziesiąt ambasad i przedstawicielstw obcych państw wsparło tegoroczny spęd pedalstwa w Warszawie. List w sprawie przemarszu dewiantów jest publikowany rokrocznie, zaś w tym roku zbiórkę podpisów koordynowała ambasada Wielkiej Brytanii. Ostatecznie podpisali się pod nim przedstawiciele 53 ambasad i przedstawicielstw dyplomatycznych obcych państw, którzy powołując się na Powszechną Deklarację Praw Człowieka stwierdzili, że należy „bronić społeczności wymagających ochrony przed słownymi i fizycznymi atakami oraz mową nienawiści” oraz „wspólnie pracować na rzecz niedyskryminacji, tolerancji i wzajemnej akceptacji”. Wśród uczestników nie zabrakło ambasador syjonistycznego tworu oraz dyplomatów z USA, a więc krajów przed którymi politycy PiS-uaru klęczą nie ściągając z łbów jarmułek.

Na podstawie: autonom.pl/wp.pl/nacjonalista.pl
tobiash
 
Posty: 56
Dołączył(a): Wt, 4 lip 2006, 22:01Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość