To forum umiera lub już umarło. Jeden post na miesiąc...

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

Re: To forum umiera lub już umarło. Jeden post na miesiąc...

Postprzez walek Pn, 14 sie 2017, 10:10

moderator napisał(a):
walek napisał(a):[
Sławetny moderator jak się na forum pojawił to przywłaszczył sobie moich ponad 300 postów, ale to już historia. :lol:

?? Możesz podać przykład tematów? Nie przypominam sobie abym usuwał Twoich postów, czy abyś spamował.

Czy jest to pierwsze Rybnickie forum, oraz czy jest to pierwsze Rybnickie forum z Moderatorem?
Coś mi się zdaje że na obydwa pytania odpowiedź będzie że nie, ale być może że się mylę.
walek

Postprzez moderator Pn, 14 sie 2017, 10:13

walek napisał(a):
moderator napisał(a):
walek napisał(a):[
Sławetny moderator jak się na forum pojawił to przywłaszczył sobie moich ponad 300 postów, ale to już historia. :lol:

?? Możesz podać przykład tematów? Nie przypominam sobie abym usuwał Twoich postów, czy abyś spamował.

Czy jest to pierwsze Rybnickie forum, oraz czy jest to pierwsze Rybnickie forum z Moderatorem?
Coś mi się zdaje że na obydwa pytania odpowiedź będzie że nie, ale być może że się mylę.

A to przepraszam, nie zrozumiałem kontekstu, była mowa o tym na którym nie było moderatora (w praktyce), więc wyciągnąłem wniosek, że nie rozmawiamy o jakimś innym.

Post na który odpowiadałeś:
Kiedyś na tym forum nie było moderatora, ktoś może powiedzieć, że był syf. Może i częściowo tak, ale takiego ruchu jak wtedy to tutaj nigdy wcześniej ani później nie było.
moderator

Postprzez thomas_k7 Pn, 14 sie 2017, 12:51

moderator napisał(a):Admini niczego nie usuwają, moderator też niczego oprócz spamu itp., i zapewniam Cię, że nie jestem z PIS czy z dowolnej innej partii.

Od kiedy jesteś moderatorem tego forum?
thomas_k7

Postprzez moderator Pn, 14 sie 2017, 12:58

thomas_k7 napisał(a):
moderator napisał(a):Admini niczego nie usuwają, moderator też niczego oprócz spamu itp., i zapewniam Cię, że nie jestem z PIS czy z dowolnej innej partii.

Od kiedy jesteś moderatorem tego forum?

Jeżeli szukasz winnego jakichś dawnych swoich swoich bolączek, to raczej nie ze mną, tak jak moderator nie jest winny temu, że ludzie nie piszą na forum, po prostu takie czasy.
A od kiedy? Prawdę mówiąc nie pamiętam dokładnie, ale myślę, że coś od 2014 roku.
W każdym razie nie chciałbym stać się głównym tematem tego wątku, którego tematem jest forum, nie moderator.
moderator

Postprzez thomas_k7 Pn, 14 sie 2017, 13:32

Bolączek? Skoro twierdzisz, że nikt nie usuwa, w jaki sposób wątki, które pisałem zostały skasowane? Odpowiedź dostałem jedną - bo nikt nie uczestniczył w konwersacji. To nie powód do kasowania postów. Nie wiem czy kasowałeś Ty czy ktoś przed Tobą, fakt jest taki, że posty były usuwane. Proszę więc nie kłamać, że moderator nie usuwa postów, bo mój nie łamał regulaminu w żaden sposób. Wątek dotyczył palenia na klatkach schodowych, gdzie wkleiłem odpowiedź RPO - Rzecznika Praw Obywatelskich.
thomas_k7

Postprzez moderator Pn, 14 sie 2017, 15:27

1. Tak myślałem, że weźmiesz zdanie wycięte z kontekstu i zbyt dosłownie
2. Pisałem w danym ko tekście dotyczącym usuwania postów "bo PiS przejął władzę". I używałem trybu teraźniejszego bo nie znam całej historii "Świata".
3. Co do tematu, to raczej nie byłem ja, bo sam uznaje temat za bardzo interesujacy, ba nawet jak byłbyś tak uprzejmy i to wrzucił ponownie to osobiście był bym wdzięczny, bo to wartościowy content.
moderator

Postprzez LEMUR Pn, 14 sie 2017, 18:36

I teraz nagle w jednym wątku życie odżyło na forum ;-)

czyli jednak nie umiera, trzeba tylko odpowiedniego tematu. Ale skoro na forum w większości przypadków wklejki z różnych przedruków wrzucają, to się nawet już czytać nie da. Ale spokojnie, forum odżyje przy jakiś najbliższych wyborach... znowu polityczne trolle wrócą do łask i niestety moderator będzie miał co robić :mrgreen:
LEMUR

Postprzez thomas_k7 Pn, 14 sie 2017, 19:08

W porządku, może był to inny moderator, jednak odpowiedź wkleję, być może sam to przeczyta...

Re: kasowanie postów
Wysłano: piątek, 28 września 2012, 17:55
Od: moderator
Do: thomas_k7 
Poszperałem trochę w archiwum i powiem tyle: wątek najprawdopodobniej został usunięty podczas porządków kwietniowych tzn. z powodu braku aktywności użytkowników w wątku . Cóż gratuluję wyczucia czasu bo zwraca Pan uwagę na wątek skasowany UWAGA! 10 kwietnia
moderator 10 kwi 2012 16:23 Usunięto wątek
» Zakaz palenia na klatkach schodowych
Zobacz forum

Oczywiście zapraszam do redakcji, na skargę, przynajmniej będą wiedzieć że coś robię

Pozdrawiam Dyktator Porządkowy

I tyle się dowiedziałem. Pierwszy raz spotkałem się z kasowaniem wątków. Inne fora mają posty sprzed kilku lat i nikt niczego nie kasuje. Tutaj moich tematów do kosza poszło więcej.
A to, że nie było aktywności w wątku, nie oznacza, że musi zostać skasowany. Było, minęło. Jak odnajdę skan dokumentu, zrobię nowy post i wrzucę. Pozdrawiam.
thomas_k7

Postprzez Afordancja Pn, 14 sie 2017, 21:49

LEMUR napisał(a):I teraz nagle w jednym wątku życie odżyło na forum ;-)
czyli jednak nie umiera, trzeba tylko odpowiedniego tematu.

haha dokładnie.

LEMUR napisał(a):Ale skoro na forum w większości przypadków wklejki z różnych przedruków wrzucają, to się nawet już czytać nie da. Ale spokojnie, forum odżyje przy jakiś najbliższych wyborach... znowu polityczne trolle wrócą do łask i niestety moderator będzie miał co robić :mrgreen:

A to już prawie tradycja ;) zlecą się _ronki i inne.
Co do wklejek to właśnie to m.in. nikomu po prostu nie chce się dyskutować z linkiem, pomijając, że tu nie chodzi o w ogóle o dyskusję tylko o propagowanie jakiś tam treści i tyle, z resztą nie ma z kim dyskutować, to raczej bezmyślne półgłówki z klapkami na oczach.

thomas_k7 napisał(a):Wysłano: piątek, 28 września 2012, 17:55

łoo, chłopie... 5 lat temu...chociaż faktycznie nie powinien być usunięty,jednak pewnie w masówce został przypadkiem usunięty.

Wracając do tematu, jak wcześniej wspomniałem, nie ma co narzekać tylko samemu tworzyć wartościowe wątki.
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Postprzez adiqq Cz, 17 sie 2017, 06:19

Afordancja napisał(a):Panowie, "zawsze" tak było, tylko tego nie zauważaliście.
90% ruchu generowały (oprócz spamerów) kłótnie Arteksa z Qwerty (o ile dobrze pamiętam nick)
Ja coś tam wrzuciłem i (piszę z pamięci) Adamb, Dr Becker no i Superelektro i jojo, (i jeszcze może z 2,3 osoby) tyle tego mniej więcej było, reszta to spam i wygłupy typu student i ministrant, nic więcej nie było, tak od lat.

co prawda to prawda
znikło kilka osób kontrowersyjnych, wywołujących kłótnie i ruch ustał...samo życie ;)
adiqq

Postprzez tobiash Pt, 1 wrz 2017, 11:49

Czemu forum umiera:

1) Sekowanie poglądów - na ogół ma być demokratyczno - liberalnie. I żebyś popierał NATO, Unię i teorię holokaustu, bo inaczej jakiś użytkownik porażony bateryjką "Antyfaszyzm" 9V cię skrytykuje według linkowanego źródła, choć te źródło ma też odnośniki do źródeł, które normalnie prowadzą do innych źródeł, przez demoliberalną dzicz uznawaną za umiarkowaną. Muszę was zmartwić. Prawda nie jest liberalna - jest tylko radykalna - a jej radykalizm objawia się prosto - tu jest dobro i wszystko się zgadza z naturą procedowania i nie ma żadnych przekłamań, jeśli zostało to zbadane. Tak, tak, nie, nie. Tak samo prawo, tak samo odpowiedzialność za państwo, dom, rodzinę, etc.

Wspomnę, że jeśli już lewica, to sama lewicowość w Polsce miała kiedyś coś wspólnego z działaniami narodowymi, a nie z tymi łowcami HIV - a - mających związki z wielkim kapitałem, a że są pożytecznymi idiotami - to za friko. Przykładem jest ks. Eugeniusz Okoń, który w swoim Chłopskim Stronnictwie Radykalnym nawoływał do podziału majątków szlacheckich między chłopów i industrializacji kraju. Ponadto, polecam poczytać "Po dwakroć niepokorni. Szkice z dziejów polskiej lewicy patriotycznej", która zawiera teksty od Mickiewicza do Stachniuka i Zakrzewskiego. Naprawdę jest to fajnie tam poukładane, nierzadko piszą katoliccy działacze, nierzadko antyklerykałowie i tak dalej. Każdy miał na celu polski interes narodowy, społeczny, ekonomiczny. I tak lepsze od tego, co podziało się na lewicy w 1968 r. na Zachodzie.

2) Szczytem radykalizmu tego forum jest może antyklerykalizm Arteksa, czy feminizm. Czyli nihil novi - walka kulturowa i gospodarcza (via emigranci) z własnym społeczeństwem narodowym.
3) Totalne niezdecydowanie i brak wiedzy poza dość niedzisiejszym klasykiem de Tocquevillem, w innych przypadkach Misesem, Smithem czy Rothbardem. Bieda umysłowa.
4) Name calling. Come on, jak już piszecie, to nie zachowujcie się jak Hasbara i nie etykietyzujcie ludzi po porażeniu przez "Antyfaszyzm" 9 V.
5) Ludzie rejestrują się tu głównie na pisanie komentarzy pod wiadomościami na głównym rybniku.com.pl w sprawach, które ich interesują, a nie na dyskusję. Nie dziwcie się więc, że forum umiera.
6) Nadczynność tarczycy antypostowej u moderatorów.

Jak mi się coś przypomni, powiem więcej. Bez napinki. Nara.
tobiash

Postprzez LEMUR Pt, 1 wrz 2017, 15:00

spoko, "pospamujesz" w dziale polityka i nadrobisz zaległości :lol:
LEMUR

Postprzez dr Becker Pn, 4 wrz 2017, 21:08

LEMUR napisał(a):spoko, "pospamujesz" w dziale polityka i nadrobisz zaległości :lol:

Jak widać wziął się do roboty i spamuje wrzucając jakieś gówna z rynsztokowych źródeł.
dr Becker

Postprzez LEMUR Wt, 5 wrz 2017, 08:35

@dr Becker
przez takie spam-wpisy faktycznie aż się odechciewa wchodzić na forum
LEMUR

Postprzez tobiash Wt, 5 wrz 2017, 20:59

dr Becker napisał(a):
LEMUR napisał(a):spoko, "pospamujesz" w dziale polityka i nadrobisz zaległości :lol:

Jak widać wziął się do roboty i spamuje wrzucając jakieś gówna z rynsztokowych źródeł.

To jest rzeczywistość, a nie gówno. I twoje nastawienie, czy raczej, wyparcie się (dzięki SciFun za określenie tego zjawiska ) informacji plus hamulcowatość, które mnie gówno obchodzą, nic tu nie zmieni.
Czasem niejedno z tych źródeł powie ci więcej prawdy, niż niejedno źródło mainstreamowe, proszę pana.

http://www.eurojewcong.org/ejc-news/170 ... itism.html - to jest gównem? To ich punkt widzenia.
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/3554 ... szewskiego - to też?

Może mam zacząć linkować jeb... G. Wyborczą, G. Polską, Politykę, Newsweek czy Fakt, reglamentujące i przeinaczające prawdę na potęgę, skoro ci nie pasuje?

Przypomnę, że mainstream informacyjny nigdy ci nie zalinkuje czy nie opublikuje informacji, które uzna za niepoprawne politycznie, i takiego działania nawet nie musi wymuszać na swoich użytkownikach, bo są na tyle urobieni pod względem informacji,że od razu się wyprą. Formalnie rzecz ujmując, jest on więc wentylem demoliberalnego systemu, dopóki ktoś nie opublikuje pełnej lub alternatywnej informacji, bez sensacyjnej otoczki, która może być na tyle jednak szokująca, że ktoś z czytelników, na przykład Ty, dr. Beckerze, może się jej wyprzeć.

Pytanie do dr. Beckera: dlaczego np. Szwedzi musieli rozwinąć dziennikarstwo obywatelskie w znacznie większym stopniu i czerpać wiedzę z innych portali i gazet, niż głównonurtowe? Poniekąd ten proceder się zagnieździł też w Polsce.
Podpowiedź: sprawdź, co promują ich media i do kogo należą. :wink:
tobiash

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne