To forum umiera lub już umarło. Jeden post na miesiąc...

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

To forum umiera lub już umarło. Jeden post na miesiąc...

Postprzez ram Śr, 9 sie 2017, 11:32

To forum umiera lub już umarło. Jeden post na miesiąc....
ram

Re: To forum umiera lub już umarło. Jeden post na miesiąc...

Postprzez melemele Cz, 10 sie 2017, 08:40

Okres wakacyjny .
melemele

Postprzez adiqq Cz, 10 sie 2017, 12:05

to nie okres wakacyjny

to się czasami zdarza...ludzie którzy napędzali ruch na forum odchodzą i nie ma nikogo, kto by ich zastapił
"dlaczego nie piszesz na forum - no, bo nic się nie dzieje, nikt inny nic nie pisze..."

to takie zamknięte koło....jak napisałem wyżej, to się czasami zdarza....
adiqq

Postprzez johan Cz, 10 sie 2017, 12:30

Nie to nie jest tylko teraz to jest od dawna już, a powodem jest że Admini a przypuszczam że z pisu usuwają myślę 90 % wpisów nie wiem czy mój przetrwa choć parę minut ,kontrola kontrola kiedyś to żyło tu a po przejęciu rządów przez pis to forum umarło a szkoda .
Pozdrawiam wszystkich jeszcze coś tu piszących.
johan

Postprzez LEMUR Cz, 10 sie 2017, 14:09

ogólnie fora dyskusyjne przechodzą stagnację, wiele spraw przeniosło się głównie na fb i potworzone funpage, grupy itp. Na wielu można taki bieg zaobserwować.
LEMUR

Postprzez mau So, 12 sie 2017, 09:56

Johan, aleś walnął kulą w płot.
mau

Postprzez charlie01 So, 12 sie 2017, 11:15

Umiera też m.in. dlatego, że znaleźć je trudno na stronie głównej. W poprzedniej wersji strony, forum było dużo bardziej widoczne. Co do tego, że fora umierają bo wszystko przenosi się na syfiasty facebook to fakt, ale na szczęście nie wszystkie. Są naprawdę genialne fora gdzie można powymieniać się poglądami. Podałbym odnośnik do takiego forum gdzie także można znaleźć wątki rybnickie i pogadać (niestety mało użytkowników z Rybnika tam), ale pewnie od razu by został usunięty przez moderatora.

I jest jeszcze coś. Kiedyś na tym forum nie było moderatora, ktoś może powiedzieć, że był syf. Może i częściowo tak, ale takiego ruchu jak wtedy to tutaj nigdy wcześniej ani później nie było.

Pamiętam jeszcze świetny wątek, "Internauci pytają, prezydent odpowiada". To już tak zamierzchłe czasy, że tylko naprawdę starzy użytkownicy pamiętają dyskusje z byłym prezydentem.
charlie01

Postprzez elmo So, 12 sie 2017, 12:26

:mrgreen: Charlie01, mi nawet raz odpowiedział w tym wątku ;P
elmo

Postprzez johan So, 12 sie 2017, 17:14

Do charlie01.

Ja jo to pamiyntom te czasy te forum wtedy wlaśnie żylo Prezydent (Fudali) tu też nikedy odpowiadoł ale jak żech juz pisoł z chwilą zmiany władzy od razu zmieniły się zasady wpisy były usuwane sukcesywnie blokowanie się zaczeło, sam byłem zablokowany chyba raz to zniechęciło wielu którzy byli tu latami sam odeszłem od tego bo uznałem ze to niema sensu udzielać się tu jak było to usuwane po krótkim czasie .
johan

Postprzez walek So, 12 sie 2017, 20:27

charlie01 napisał(a):
I jest jeszcze coś. Kiedyś na tym forum nie było moderatora, ktoś może powiedzieć, że był syf. Może i częściowo tak, ale takiego ruchu jak wtedy to tutaj nigdy wcześniej ani później nie było.

Sławetny moderator jak się na forum pojawił to przywłaszczył sobie moich ponad 300 postów, ale to już historia. :lol:
walek

Postprzez xxxx So, 12 sie 2017, 20:52

ten portal należy do popapranców czyli PO
xxxx

Postprzez xxxx So, 12 sie 2017, 20:56

odnosnie tego co sie dzieje na kampusie:

Wkurwiają mnie już tacy piwosze-neofici, co to kurwa całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię to o obiektywnie hujowych harnasiach, żubrach czy innych tyskich, ale normalnych piwkach typu perła czy Łomża, co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego. Zaraz się zaczyna:
- hurrr durrr co ty pijesz, koncernowe siki, jebie tekturo, za tyle samo mogłeś mieć ekokraftowy CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY z BROWARU KOCZKODAN, mmm, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke po wypicu!!!!!!!
Nieważne, że 5 lat temu sami spuszczali się nad „perło export”, bo okazało się, że istnieje poniżej 4 zł coś nie jebie żółcią jak harnaś i nie chce się rzygać wypiciu 7.
Prawdziwa jazda zaczyna się przy próbie ustawienia w jakiejś knajpie. Lokale z wyborem mniejszym niż 15 gatunków piw kratowych albo belgijskich czy niemieckich odpadają. Rzut oka na kartę wystarczy, i już trzoda:
- o, nie ma południowosakosńskiego stouta 16894 IPA uberchmielone 69 IBU z browaru Himmler, wychodzimy, co mie tu jakimś guwnem pizner urkłel chco otruć!
Koniec końców po sprawdzeniu wszystkich lokali z jedzeniem lądujesz w jakimś speluno pubie z gównomuzyką i wyborem 10 0000 piw o zjebanych nazwach typu „atomowy morświn”, „natarcie pszenicy” albo o nazwach na zasadzie „w chuj długa nazwa procesu technologicznego+nazwa wioski, z której jest browar”
-pacz, to je zajebisty lokal, to je wybór, mmm, ukraińskie piwo pszeniczne środkowej fermentacji wysokohmielone palone otwartej ekstaktacji w niedomknietej kadzi browaru Jabolon, w schłodzonym kuflu, tak jak mówił Kopyr na blogu, boże, jakie to dobre, mmm…
I żłopie tą zupę o konsystencji gunwa, co to do niczego nie podobna. To tyle żali na dziś, gorzej jak spotka się dwóch takich januszy koneserów piwa i pierdolo całe spotkanie, ale to już temat na inną opowieć, jak chcecie, to napisze…
xxxx

Postprzez xxxx So, 12 sie 2017, 21:36

jest 22,35 a jakieś żule drą ryja na kampusie,co robi straż miejska w tym czasie,proponuję darcie ryja przenieść do popielowa gdzie mieszka prezydent rybnika
xxxx

Postprzez moderator Pn, 14 sie 2017, 09:03

johan napisał(a):Nie to nie jest tylko teraz to jest od dawna już, a powodem jest że Admini a przypuszczam że z pisu usuwają myślę 90 % wpisów nie wiem czy mój przetrwa choć parę minut ,kontrola kontrola kiedyś to żyło tu a po przejęciu rządów przez pis to forum umarło a szkoda .
Pozdrawiam wszystkich jeszcze coś tu piszących.

Admini niczego nie usuwają, moderator też niczego oprócz spamu itp., i zapewniam Cię, że nie jestem z PIS czy z dowolnej innej partii.

walek napisał(a):[
Sławetny moderator jak się na forum pojawił to przywłaszczył sobie moich ponad 300 postów, ale to już historia. :lol:

?? Możesz podać przykład tematów? Nie przypominam sobie abym usuwał Twoich postów, czy abyś spamował.
moderator

Postprzez Afordancja Pn, 14 sie 2017, 09:15

Panowie, "zawsze" tak było, tylko tego nie zauważaliście.

90% ruchu generowały (oprócz spamerów) kłótnie Arteksa z Qwerty (o ile dobrze pamiętam nick)
Ja coś tam wrzuciłem i (piszę z pamięci) Adamb, Dr Becker no i Superelektro i jojo, (i jeszcze może z 2,3 osoby) tyle tego mniej więcej było, reszta to spam i wygłupy typu student i ministrant, nic więcej nie było, tak od lat.

Teraz te osoby zamilkły, i nic się nie dzieje dlatego.

Zamiast narzekać, może lepiej wrzucić coś ciekawego, jakiś temat, do dyskusji, a nie "wklejanki" linków jak to niektórzy mają w zwyczaju.
Chętnie podyskutuję.
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Następna strona

Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne