I co som żeście zadowoleni_

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

Re: I co som żeście zadowoleni_

Postprzez adamb Cz, 3 gru 2015, 22:20

Boże broń nas od rządów wojska !
Już to przerabialiśmy i nie skończyło się dobrze, poza tym wszelkie rządy wojsk to nic dobrego - wojsko mamy od obrony i pomocy, a nie od rządzenia.
...choć ja uważam, że PiS nieuchronnie będzie parł do tego by doszło do siłowej konfrontacji obywateli (zwolenników z przeciwnikami).

Nie spodziewałem po wysłuchaniu słów J.Kaczyńskiego wygłoszonych w wieczór wyborczy, że ten człowiek coś zrozumiał z ostatnich swoich rządów... niestety nic nie zrozumiał i jest jeszcze bardziej oderwany od rzeczywistości, niż był !

Na czarny humor zakrawa słowo "Prawo", które ci ludzie umieścili sobie w nazwie !
Chyba, że to nie jest pełna nazwa ? ...może oni się nazywają MWD PiS ? (mamy w d...e prawo i sprawiedliwość), bo jak inaczej odebrać słowa urzędującego ministra sprawiedliwości o tym, że wyrok TK nie ma znaczenia ?
http://fakty.interia.pl/polska/news-zbigniew-ziobro-wyrok-tk-jest-bez-znaczenia,nId,1932905

Nie jestem fanatykiem (nawet nie jestem wyborcą) PO, ale nie robili z państwa takiej "wsi" jak robi to obecna władza... zrobili zasadniczy błąd wybierając bezprawnie dwóch sędziów TK, gdyby wybrali tylko tych trzech to dziś PiS nie miałby pretekstu do tej wojny.

Smutne jest też to, że PiS-owcy mieli ogromne pretensje do Sienkiewicza za słowa, że "Polska istnieje teoretycznie" - teraz sami pokazują w wersji live jak to naprawdę wygląda :cry: ...bo przy takim "poszanowaniu" prawa ten kraj przestaje istnieć.
adamb

Postprzez johan Pt, 4 gru 2015, 22:06

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/sz ... 41743.html

Warto zobaczyć to

oj bedzie się działo
johan

Postprzez anty.fudali Pt, 4 gru 2015, 22:49

Ludzie ze świeczkami pod domem Jarka? I jaki to ma dać efekt? Sorry,ale gdyby Kaczyński był zdolny do przemyślenia swoich dokonań,to już dawno by to zrobił. Coś takiego będzie dla niego tylko podbudową ego - no bo przecież to do niego ludzie przyszli,wiec wiedza,że on jest najważniejszy.
anty.fudali

Postprzez johan So, 5 gru 2015, 20:15

Ale Warszawa już sie pomału budzi ,zapowiadajom wielki protesty a za nimi pujdom nastympni szkoda że tak puzno no a potym Trybunał stanu i bydzie spokój .
johan

Postprzez xxxx N, 6 gru 2015, 00:54

najpierw warszawa potem dzielnica np.białystkok
xxxx

Poprzednia strona

Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne