I jaki byl final tej debaty?

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

I jaki byl final tej debaty?

Postprzez johan Pn, 19 paź 2015, 20:32

Szydło zresztą jak i Duda też bardzo rzadko, a zresztą prawie wcale nie odpowiadała na żadane pytanie ,-widocznie było to z góry ukartowane jak nie wiysz to godej obojętnie co byle twoji 90 sekund przeleci i tak wlaśnie było ona nimo pojęcio o rządzeniu to jest tak jak tam to bylo zresztą ujęte <<bieg po władzę>>.
Oni tylko godajom dużo a co bydzie to bydzie byle do przodu.Czy polski stać na taki ryzyko ?,- czemu nie odpowiedziała choć jednym słowem czemu sie odwracajom do Unii tyłem nic i to dosłownie nic nie powiedziała tylko o całkym innym godała byle nie na temat i to mo być przyszły premier? prziszły partner do rozmowy jakikolwiek oni som ze wszystkim na nie, caly zachód wysyło dzieci w wieku 6 lot do szkoły a anglia nawet w wieku 5 lot i jakoś nie zgupnom z tego powodu yno polska chce być inno bo poco itd zbyndne dyskusje prowadzom ,-nie wiym ,- napewno mocie odmiynne zdanie na tyn tymat ale w tej debacie Pisowce majom mniej niż zero u mie ,-pozdrawiom sam wszystkich.
johan

Re: I jaki byl final tej debaty?

Postprzez Abisall Pn, 19 paź 2015, 23:11

Debata? A to ktokolwiek po tej farsie mógł powiedzieć że oglądał debatę? Gdyby na podstawie tego co widzieliśmy w telewizji trzeba było podjąć wiążącą decyzję to obie panie dostały by wilczy bilet z polityki za robienie ze społeczeństwa debili.
Abisall

Postprzez superelektro Wt, 20 paź 2015, 07:44

Jaki poziom większości widzów taki poziom debaty. Mamy tak lubianą przez większość demokrację, więc trzeba było naobiecywać jeszcze więcej aby zebrać głosy. Prawdę mówiąc to nie oglądałem więc nie wiem co się działo i piszę na podstawie tego co działo się do tej pory.
superelektro

Postprzez mwojciechowska Śr, 21 paź 2015, 08:57

Niestety nie wierzę, by po wyborach coś się zmieniło na lepsze.
Robią z nas debili niestety ;-(
mwojciechowska

Postprzez zbig67 Śr, 21 paź 2015, 14:29

kraj zwany Polską jest własnością partii politycznych co widać np. po finansowaniu ich z budżetu. jak było głosowanie nad przyznaniem emerytur obywatelom Izraela to i PO i PiS wszyscy byli za tym! bezczelność! podłość! jak to nazwać? kto nami rządzi od 25 lat?
zbig67

Postprzez superelektro Cz, 22 paź 2015, 07:53

No jak to kto. Ci którzy zostali wybrani, ktoś przecież na nich głosował. Obawiam się że tym razem będzie tak samo. Zostanie wybrane PO lub PiS i przez nastepne 4 lata będziemy mogli sobie ponarzekać. To nam jeszcze wolno byle nie za głośno. Jedyna nadzieja że wejdą też Kukiz lub Korwin i może trochę utemperują to towarzystwo wzajemnej adoracji.
superelektro

Postprzez zbig67 Cz, 22 paź 2015, 13:30

posła można powołać ale nie można go odwołać przez cztery lata, nawet jak nie zrobi nic tylko jest maszynką do głosowania.
zbig67

Postprzez Wuipe Pt, 23 paź 2015, 05:15

Dlatego potrzebne są JOWy, wtedy jest szansa, że będą się przykładać do roboty, bo po roku nicnierobienia taki delikwent będzie mógł zostać odwołany.
Wuipe

Postprzez mwojciechowska Pt, 30 paź 2015, 09:54

Tez jestem za JOWami ;-)
mwojciechowska

Postprzez johan Pt, 30 paź 2015, 14:36

mwojciechowska napisał(a):Tez jestem za JOWami ;-)

Ja Jowy ja, ale
bez Pisu
johan

Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne