Polska to taki dziwny kraj.

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

Re: Polska to taki dziwny kraj.

Postprzez piotrekdec Pn, 9 lis 2015, 13:01

Oglądałem wtedy transmisję z sejmu kiedy Pan Andrzej Lepper mówił o więzieniach CIA w okolicach Szczytna

tak? podaj datę i link ze strony sejmowej do tego wystąpienia,
piszesz o czymś co chciałeś widzieć i słyszeć, ale niestety widzieć nie mogłeś
"oto jak powstają legendy; więzienia miały funkcjonować od 2002r., rewelacje Leppera ujrzały światło dzienne w 2001r.
i nie dotyczyły więzień CIA tylko prób z bakteriami wąglika po które przylatywali Talibowie,
a w tle był prowadzony rzekomo przez polityków szmugiel z afganistanu narkotyków ukrytych w kamieniach szlachetnych,
a wszystko to miało wyjaśnić masowe padanie bydła w Klewkach"

w ogóle "Pan Andrzej Lepper", raczej cham i wieśniak wysypujący
bezczelnie płody rolne na tory ku uciesze gawiedzi
(co jeszcze niewiele lat wcześniej byłoby nie do pomyślenia),
i tak wiem wiem: "przyszli mu zrobić samobójstwo"

ps. jego kompan stonoga, to dla ciebie także wielmożny "Pan Zbigniew"?
Ostatnio edytowano Pn, 9 lis 2015, 14:47 przez piotrekdec, łącznie edytowano 1 raz
piotrekdec

Postprzez walek Pn, 9 lis 2015, 13:21

Kilka wystąpień
Leppera jest Tutaj Te i następne warto posłuchać.
walek

Postprzez piotrekdec Pn, 9 lis 2015, 13:45

to do mnie?
no to konkretnie:
w którym miejscu lepper w listopadzie 2001 (a więc niecałe 3 miesiące po 11.09!) mówi o wiezieniach CIA?
żyjcie dalej mitami (ale jak widzę tutaj niektórzy nawet słyszą rzeczy, które nie zostały wypowiedziane - to powinno się zdiagnozować)
piotrekdec

Postprzez johan Wt, 10 lis 2015, 09:22

Pisowce som wszyscy jednakowi obojyntnie czy te cepy na szczycie czy te podrzyndne, pomału sie żegnejcie z Europom bo niedługo bydziecie na to czekać ,chcecie izolacji to jom bydziecie mieć ze takom ekipom.
johan

Postprzez superelektro Śr, 11 lis 2015, 14:02

piotrekdec, znany jesteś z tego że potrafisz przeczytać nawet to co nigdy i nigdzie nie zostało napisane. Tak jest i tym razem. Ale nie przejmuj się, to, podobnie jak głosy które słyszysz pomimo że jesteś w pokoju sam można wyleczyć. Czy ja gdzieś napisałem że widziałem to w sieci ? Napisałem że oglądałem transmisję z sejmu na żywo. Mam tyle lat że widziałem to, a nie tylko słyszałem czy oglądałem na YT. Nie wiem czy to jest na YT i nie mam zamiaru tego szukać aby Ci cokolwiek udowadniać, mam ciekawsze i pilniejsze zajęcia. A co do słownictwa to już tak mam, podobno to zależy od wychowania jakie się otrzymało. Mnie nauczono że " gęby mi nie wykrzywi " jeżeli będę się odnosił do ludzi, szczególnie nie znanych mi osobiście z należnym im szacunkiem. Zauważ że napisałem " z należnym " więc to absolutnie nie wyklucza użycia słów powszechnie uważanych za obraźliwe jeżeli tak trzeba, gdyż na chama, trzeba chama.
superelektro

Postprzez piotrekdec Śr, 11 lis 2015, 22:06

superelektro opanuj się z chamstwem i nie jedź w stronę: "ja to widziałem zanim był YT bo tyle mam lat"
bo tylko kluczysz bez celu; tak piszesz, żeby pisać co ma zagłuszyć narażenie się na śmieszność

piotrekdec, znany jesteś z tego że potrafisz przeczytać nawet to co nigdy i nigdzie nie zostało napisane. Tak jest i tym razem. Ale nie przejmuj się, to, podobnie jak głosy które słyszysz pomimo że jesteś w pokoju sam można wyleczyć

i po ch..j takie rzeczy piszesz? zabawny chciałeś być przez chwilę?
pomijając chamstwo wypowiedzi co chciałeś przekazać ogółowi?
czyżby to że nie pisałeś o tym, iż oglądałeś leppera mówiącego w sejmie o więzieniach CIA i to listopadzie 2001r.?! ; ))
niestety internet pamięta, a w tym przypadku wystarczy jedynie kliknąć w stronę poprzednią tego forum aby przeczytać
jakie to niby rewelacje oglądałeś w TV

nie ośmieszaj się i przyznaj po prostu, że słyszałeś jak lepper mówił o jakiś talibach na mazurach (a właściwie to warmii)
i w sumie to jak wielu innych ludzi dodałeś sobie po latach CIA, więzienia i lotnisko w szymanach - w sumie to nawet powszechny mechanizm poznawczy
(a nie rzekomych talibów kupujących bakterie wąglika i padającym bydle w klewkach z tego powodu jak było w rzeczywistości-tzn. jego bajkach)

a co "pytań" leppera z listopada 2001 to taki był epilog:
"Prokuratura ustaliła, że oskarżenia wygłoszone w Sejmie przez Leppera pochodzą z informacji dostarczonych mu dzień wcześniej
przez byłego zarządcę gospodarstwa rolnego w Klewkac, Bogdana Gasińskiego, ściganego za oszustwa.
Przesłuchany w prokuraturze Gasiński opowiadał prokuratorowi rewelacje m.in. o tym, jak do Klewek przylecieli helikopterem afgańscy talibowie,
żeby kupić zarazki wąglika(...)Na żądanie prokuratury Lepper dostarczył zapowiadane w Sejmie dokumenty.
Były to podpisane przez Gasińskiego oświadczenia i jego wypowiedzi nagrane na wideo.
Wszystkie powstały już po sejmowym przemówieniu.
Podczas trwającego rok procesu Lepper - broniony przez mecenasa Henryka Dzido (senatora Samoobrony) - nie przedstawił żadnych innych dowodów.
Zeznający jako świadek Gasiński (do sądu dowieziono go z więzienia, gdzie siedzi za oszustwo) został przez biegłych psychologów oceniony jako osoba niewiarygodna, mająca tendencje do fantazjowania i wykorzystywania innych do swoich celów."

i taka to drogi superelektro jest mizerna prawda o lepperze i jego rewelacjach nt więzień CIA w "okolicach szczytna"
piotrekdec

Postprzez superelektro Cz, 12 lis 2015, 10:01

Powtórzę to jeszcze raz. Potrafisz czytać nawet to co nie zostało napisane.

czyżby to że nie pisałeś o tym, iż oglądałeś leppera mówiącego w sejmie o więzieniach CIA i to listopadzie 2001r.?! ; ))

wskaż mi proszę gdzie to napisałem albo przyznaj się do urojeń.
superelektro

Postprzez piotrekdec Cz, 12 lis 2015, 10:40

widzę, że tak beznadziejnie chwyciłeś się "urojeń" że wskazujesz je w poście,
który powstał po mojej odpowiedzi na twoje pierwsze bajania (na co wskazujesz wytłuszczając "listopad 2001"; ))
chyba nawet nie widzisz, że teraz podwójnie robisz z siebie żart

Oglądałem wtedy transmisję z sejmu kiedy Pan Andrzej Lepper mówił o więzieniach CIA w okolicach Szczytna

facet nie ośmieszaj się - lepper nigdy w sejmie nie mówił o więzieniach CIA, a już na pewno nie "w okolicach szczytna" ; )
mówił o talibach dobrowolnie przylatujących kupować wąglik , a ty zgodnie z mechanizmem poznawczym dorobiłeś sobie wiezienia,
terrorystów aresztowanych i przywożonych do tajnych baz CIA i zrobiłeś z chama wysypującego-dla wielu bardzo ważne- płody rolne na tory
"Pana Andrzeja Leppera" na którego (bo to w pakiecie) zapolował seryjny samobójca

idziesz w zaparte bo wstyd się przyznać do pomyłki - cecha ludzi małych

nie miałeś zamiaru szukać źródła wypowiedzi, żeby mi udowadniać te więzienia CIA w przemowie leppera ; )
tłumaczenia delikatnie mówiąc zabawne, coś w stylu:
-skąd to masz?
-yyyy...nie chce mi się szukać odpowiedzi ; )

tu masz po raz ostatni:
"Klewki - wieś na Mazurach pod Olsztynem - to symbol aberracji Andrzeja Leppera. A było tak: w listopadzie 2001 r. Lepper pytał w Sejmie m.in. o talibów lądujących w Klewkach. Do Klewek mieli przylecieć helikopterem afgańscy talibowie, żeby kupić zarazki wąglika. Wiele lat później okazało się, że do Klewek faktycznie przylatywali jacyś Afgańczycy - nie kupowali jednak wąglika, ale sprzedawali szmaragdy i nie byli talibami, lecz ich wrogami z Sojuszu Północnego. W Klewkach przyjmował ich milioner Rudolf Skowroński, który z Afgańczykami robił interesy od 1997 r.

Dziś jednak Klewki kojarzą się naszym politykom (jak widać nie tylko - przp. PD).z tajną bazą CIA na Mazurach
Dlaczego? Bo leżą ok. 50 km od lotniska w Szymanach. Tak, tego samego, na którym lądowały samoloty CIA z więźniami. Tylko tyle że lądowały dużo później. Pierwszy samolot CIA przyleciał rok po wystąpieniu Leppera w sprawie Klewek - 5 grudnia 2002 r. Ostatni samolot CIA lądował 22 września 2003 r.

Czy zatem Lepper mógł w Sejmie opowiadać o talibach, którzy byli przetrzymywani w tajnym więzieniu CIA w Starych Kiejkutach?"
piotrekdec

Postprzez superelektro N, 15 lis 2015, 15:03

Tu jest więcej osób które powinny się leczyć, chociaż nie wiem czy by im to jeszcze pomogło. Najpierw człowiek rzuca datą którą rzekomo ja podałem, a kiedy proszę go aby wskazał mi miejsce w którym to zrobiłem albo przyznał się do urojeń to odwraca kota ogonem i stwierdza że przecież post wyżej to napisałem. Dyskusja z niektórymi to jak młócenie słomy. Duży wysiłek a pożytku żadnego, bo mówisz chłopu święte słowa, a on dalej, moja krowa.
superelektro

Postprzez piotrekdec N, 15 lis 2015, 18:24

prosto i krótko bo już mi się nie chce więcej tracić czasu na kogoś kto mówi, że słyszał X, ale nie powie kiedy,
bo mu się nie chce szukać, a później gdy jednak zgodnie z regułami poważnej dyskusji żąda się od niego źródeł informacji
gość piszę, że proszący o źródła odwraca kota ogonem bo on wcale nie napisał, że słyszał informacje X (taki z niego żartowniś)
więc:

proszę o podanie daty i wskazanie fragmentu (żeby nie było, że to taki trud więc "nie masz zamiaru udowadniać")
to tu masz wszystkie wystąpienia leppera w sejmie http://orka2.sejm.gov.pl/Debata4.nsf
po prostu skończ pie..yć i wskaż ten legendarny fragment
jeśli nie wykonasz powyższego (od razu ci mówię, że wykonać nie możesz) to proszę odszczekać poniższe:
Tu jest więcej osób które powinny się leczyć, chociaż nie wiem czy by im to jeszcze pomogło

brak wycofania się z powyższych słów udowodni, iż jesteś zwykłym chamem
piotrekdec

Postprzez Afordancja Cz, 19 lis 2015, 09:06

superelektro napisał(a):Powtórzę to jeszcze raz. Potrafisz czytać nawet to co nie zostało napisane.

No dobra supelektro, pokaż mu (jak śmiał Ci zwracać uwagę, że mówisz nieprawdę) gdzie to słyszałeś, którego to było jak nie w listopadzie?
Na pewno gdzieś to przemówienie musiało być, no bo przecież nie tylko w Twojej głowie, pokaż mu i pokaż jaki to drań z niego. :D
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Postprzez p1chrunch N, 20 gru 2015, 21:48

Prosta sprawa. Ani UDecja, pełna banksterów i prywatyzatorów ani kato - UDecja, pełna "patriotów lizbońskich" i syjonistów. Bazowo, to spór ma te same hasła, co w 2006 r. Tak, z tymi flagami to taka sama sprawa, jak apele tow. Przymanowskiego w PRL o przywrócenie rogatywek w Wojsku Polskim. Puste gesty, nie oddające nam niepodległości politycznej i ekonomicznej. Śmiesznie brzmią też hasła potrzeby "przybliżania się do Unii" w kontekście tego, co propaguje bratni Jobbik na Węgrzech, którego popieram. Jako zwolennik NOP mam znacznie większą łatwość krytyki PiS z pozycji nacjonalistycznych, ale trzeba przyznać, że początek mieli niezły - na konferencji klimatycznej w bodajże Paryżu przeforsowali zapisy o "neutralności węglowej" i o pójściu 7 - miolatków do podstawówek. Zobaczymy, czy wykorzystają pomysły na nowe paliwa z węgla z Politechniki Śląskiej. Skrytykować należy pomysł udzielania pożyczki na 4 mld złotych Ukrainie i tradycyjną wręcz "przybliżającą do NATO" rusofobię (nie mówię jednak, że Putin jest lepszy, bo nie jest, ale wolę coś z Ruskiego Marszu zamiast oligarchów z Jednej Rosji). Narodowo - konserwatywnego Kukiza też skrytykuję za przyczepianie się do OFE, tu Tusk poszedł akurat tropem Orbana (i dobrze) i rządów Chile, wychwalanych przez koliberków pod niebiosa. Kiedy oni to spłacą?

Z ciekawostek, PSL na ścianie wschodniej totalnie się skompromitował, wójtowie w lubelskim, podkarpackim, świętokrzyskim i podlaskim szukają nowego podwieszenia.
Z chęcią zobaczyłbym przejęcie od Rotszyldów Enei przez PGNiG i unieważnienie prywatyzacji PKP Energetyki, dokonanej przez PO, choć raczej to nierealne, bo nie ma narodowo radykalnej partii w Sejmie i Senacie, któraby wzorem węgierskim naciskała na systemowe partie prawicowo - lewicowe.
p1chrunch

Postprzez adamb Śr, 30 gru 2015, 22:37

http://wiadomosci.onet.pl/forum/uniwersytet-slaski-zarzuty-zbigniewa-ziobry-wobec-,0,2545496,200190449,czytaj.html
Wiedziałem, że mamy słabiutki rząd, ale że aż tak ?
Jak minister dużego europejskiego kraju może robić z siebie takie pośmiewisko ? jestem ciekaw czy zachowa się jak mężczyzna i przeprosi za wtopę ? ...choć nie spodziewam się :wink:
adamb

Postprzez maria.skrabel Cz, 31 gru 2015, 08:42

http://www.wykop.pl/link/1836782/andrze ... -klewkach/ niestety niedostepne zablokowane mówił i z niego sie śmiano a mówił prawde wiele razy ale w tv kazano sie smiac i smialismy sie z niego
maria.skrabel

Postprzez walek Cz, 31 gru 2015, 09:38

Dostępne, dostępne, ten i kilka innych.
https://www.youtube.com/watch?v=dQD3Fqkf4LE
walek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne