Moim Zdaniem

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

Re: Moim Zdaniem

Postprzez piotrekdec Wt, 13 paź 2015, 12:10

abstrahując już od reszty szczególnie to mi się podoba:
szczególnie po tym kiedy udało się Korwinowi przekonać Mariana Kowalskiego do startu z listy KORWIN. Za Marianem pójdą jego zwolennicy

to jest właśnie takie bajanie zwolenników jego królewskiej mości - mianowicie dziecinna naiwność,
pomijanie faktów, próba nie widzenia rzeczy oczywistych, a jak już się nie da nie zauważyć to teksty typu "czytaj ze zrozumieniem!, jkm nie to miał na myśli",
albo właśnie bajeczki w stylu: "on mówi to co mówi bo do mediów nie ma dostępu" (podpowiem tylko, że taki polsat wręcz zabiegał o jego obecność
bo mieli pewne, że zawsze coś do...li i będzie oglądalność, szczególnie jak się posadzi LEWAKA!! po drugiej stronie (takiego, którego się MASAKRUJE)

zapytam tylko o jedną prostą kwestie: jak kwestia nacjonalizacji przemysłu, którą onr mając władzę przeprowadziłby chyba dostając przy tym orgazmu
(bo wiadomo: rozkradli nas, położyli FSO i FSM ; ), stocznie statków nie produkują a media to tylko są polskojęzyczne),
ma się do "najlepsze jest prywatne i sprywatyzować wszystko oprócz wojska i policji wszystko!";
wybacz ale wierzyć w to, że ten łysy w lonsdale'u może współpracować więcej niż miesiąc z jkm może osoba o naiwności gimnazjalnej,
(to coś podobnego jak naiwność tej laski z fundacji estera, która startuje od jkm (ona w zasadzie w niczym się z nim nie zgadza, ale startuje,
dlatego na konferencjach prasowych musi za nią odpowiadać wipler) - choć u niej dość jasno widać parcie na "celebryctwo", więc pewnie
jej to wali, ot żeby ją pokazywali w tv, jak wspaniałą rybniczankę ogórek)
kończąc temat m. shaded: rozbawiło mnie jak wyznawcy jkm nie bardzo wiedzieli jak się zachować
po tym jak kolo ogłosił, że ta ładna buźka będzie startować z jego list ; ))
piotrekdec

Postprzez superelektro Śr, 14 paź 2015, 08:47

Ty urodziłeś się wczoraj ? Bo akurat wczoraj po raz kolejny słyszałem na czym polega parytet. Żeby zapewnić odpowiednią w stosunku do ilości facetów ilość kobiet, bierze się nawet z łapanki jeżeli tylko nie protestuje i prawie nikt nie twierdzi że jest inaczej. Kiedy parytet wprowadzano Korwin powiedział że będą wpisywali na listy matki żony i kochanki. I tak robią. Wymóg jest spełniony. A poza tym gdzie jest napisane że startując z tej czy jakiejkolwiek innej listy trzeba się zgadzać w 100% z tym co głosi lider ? To że mnie akurat pasuje, to nie znaczy że wszystkim ?

Na razie ( póki co ) mamy jeszcze demokrację więc nikt Cię nie zmusza do oddania głosu na kogokolwiek i przez następne 4 lata będziesz mógł bić pianę ja to jest źle.
superelektro

Postprzez piotrekdec Śr, 14 paź 2015, 09:28

: ) tak tak parytet...a do europarlamentu pójdzie, żeby go rozwalić od środka ; ))
najbardziej spektakularnie rozwalał go cukrzycową śpiączką na sali plenarnej

1.chcesz mi powiedzieć, że tylko parytet spowodował, że ta kobieta znalazła się na listach? ; ) też mogę zapytać czy urodziłeś się wczoraj
(tak na marginesie: gość ją poznał w programie w tej złowrogiej mainstreamowej tv, gdzie właśnie kolejny raz był zapraszany -
to tak a propos braku dostępu do tv przez jkm);
ja rozumiem kochanki, córki, nawet żony na listach zrozumiem ale wpisać na swoją listę taką która sprowadza do polski ludzkie śmieci - tego nie da się
wyjaśnić już w obrębcie prostej korwinologii; to po prostu robienie wam wody z mózgu, która tłumaczycie sobie parytetem
2. nie widzę odpowiedzi na temat zadowolenia z porozumienia kowalskiegio z jkm w kontekście postulowanej nacjonalizacji majątku przez onr - chyba nie muszę dodawać, że LEWACKIEJ z założenia - to jest moje najważniejsze pytanie

ps. wczoraj rano w trójce był wywiad z wiceprezesem parti korwina (zresztą której to już? o ile pamiętam z poprzedniej go wyjeb..li; ))
żal było chłopca słuchać, na proste pytania pytania o to jak będą działały sądy kapturowe (jeden z 17 postulatów partii) i kto będzie powoływał radę stanu
odpowiedź tego chłopca to w skrócie "odsyłam do pana janusza"
nie wierzysz to zapraszam-tu można posłuchać: https://www.polskieradio.pl/9/299/Artykul/1529737,Konrad-Berkowicz-kazdy-Polak-przez-polowe-zycia-wstaje-rano-do-pracy-tylko-po-to-zeby-oplacac-podatki
jeśli wierzysz że ten dziadzio i rzesza chłopców wokół niego może poprawić twój byt to współczuje;
i nie zaklinaj rzeczywistości jak twój idol z tym końcem demokracji bo ta znajdzie swoich obrońców
piotrekdec

Postprzez amk Śr, 14 paź 2015, 22:06

amk

Postprzez dr Becker Cz, 15 paź 2015, 10:10

amk napisał(a):Bardzo dobry artykuł

http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,titl ... &_ticrsn=5

Jeśli jesteś wielbicielem artykułów które w całości sprowadzają się do reductio ad absurdum to faktycznie dobry.
Warzecha celuje w takiej pisaninie.
dr Becker

Postprzez superelektro Cz, 15 paź 2015, 10:27

piotrekdec, przecież masz obecnie tę tak ukochaną przez Ciebie demokrację więc co Ci się jeszcze nie podoba ? Mnie już nie musi się nic poprawiać gdyż w stosownym czasie namówiono mnie abym nie licząc na " solidarność społeczną " zadbał sam o swoją starosć i co niechętnie bo niechętnie, gdyż wiązało się to z wydatkiem, ale zrobiłem, więc emerytura na którą płaciłem ponad 4 x więcej jest skromnym dodatkiem do tego co mi wypłaca fundusz inwestycyjny i wolał bym aby moje wnuki nie musiały płacić na utrzymanie czy leczenie narkomanów, alkoholików, imigrantów, samotne matki z czwórką dzieci każde innego ojca itp. A co do reszty, to pażywiom, uwidim. Do wyborów 10 dni.
superelektro

Postprzez piotrekdec Cz, 15 paź 2015, 11:05

superelektro:
widzę ogólniki, mowę o wszystkim (więc o niczym tak naprawdę - tak jak ten chłopek z wywiadu do którego podałem link,
jeszcze jakaś "śmieszna" anegdotka i pełny jkm)
dlatego robię crtl+c i ctrl+v bo nie chce mi się trzeci raz pisać tego samego:

nie widzę odpowiedzi na temat zadowolenia z porozumienia kowalskiegio z jkm
w kontekście postulowanej nacjonalizacji majątku przez onr - chyba nie muszę dodawać, że LEWACKIEJ z założenia
piotrekdec

Postprzez walek Cz, 15 paź 2015, 11:07

.
Załączniki
dla Bronka.JPG
dla Bronka.JPG (35.34 KiB) Przeglądane 1253 razy
walek

Postprzez bikerek Pt, 16 paź 2015, 11:53

http://blogpublika.com/2015/10/15/zenad ... nie-ginie/

Masakra a raczej żenada, przebiła nawet śpiewającego Kamińskiego "Nie pękam". Kto do tego sejmu startuje.
bikerek

Poprzednia strona

Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne