prawo pierwszej nocy

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

Re: prawo pierwszej nocy

Postprzez johan Wt, 6 paź 2015, 09:09

Ha ha ha dejcie tymu Bronkowi pokoj niech sie wygodo tela mu zostalo yno .
johan

Postprzez bronekk Wt, 6 paź 2015, 11:11

"ślepa uliczka ewolucji" to będzie jak waszymi idolami i idomatołkami z PO po wyborach zainteresuje się skarbówka; hehe to wtedy się odwróci bo tym razem ludzie uczciwi się będą śmieli a POstkomusze platfusy bendom płakały i zgrzytały zębami, już zdaje się i tak na potęgę niszczą po kryjomu jakieś akta rządowe, ciekawe co mają do ukrycia platfusy skoro niby takie mają "wysokie standardy" hehe? i po co kupiły te platfusy tela tych hipernowoczesnych japonskich zniszczarek za nasze publiczne piniondzory?
bronekk

Postprzez rob78 Wt, 6 paź 2015, 13:26

..... i jeszcze bronkku zapomniałeś dodać, że jak Maciar zostanie szefem MON`u to Putin tego tupolewa w zębach przyniesie :D
rob78

Postprzez dr Becker Wt, 6 paź 2015, 15:37

Nawet jeśli się zainteresuje to z tego? Pewnie nic. Będą się migać dokładnie tak samo jak czynią to podobnie umoczeni działacze PiSlamu, ich przecież nawet wyroki sądowe nie obchodzą. Standardy PO i PiS są jednakowo niskie.
dr Becker

Postprzez Abisall Wt, 6 paź 2015, 16:10

Fakt:
"Kancelaria premiera zakupiła do kuchni zestawy sztućców"
Njus wysmażony przez media jakie kocha i cytuje nam tu bronekk:
"Premier i PeŁo planuje masowe wyrzynanie prawdzie polskiej opozycji!!!"
Abisall

Postprzez bronekk Wt, 6 paź 2015, 16:56

jeżeli lubisz być okłamywany i okradany to proszę bardzo głosuj se na PełO nawet do końca świata i jeden dzień dłużej, wolna droga - ja tam w przeciwieństwie do ciebie jestem rozsądnym obywatelem i nie lubię być okradany ani bezczelnie codziennie przez nich okłamywany, więc na nich nie zagłosuję.

Swoją drogą zastanawiam się jak marnym trzeba być krętaczem i złodziejaszkiem, aby tak jak PO podkradać po kryjomu wazy i sztućce i jak marnym trzeba być człekiem aby na tych meneli nadal głosować (bo inaczej ich się chyba nie da nazwać tej całej oględnie mówiąc czeredy albo hołoty)

A co do waszych nowych odkryć z Tupolewa to już podobno wasz imć Lasek z PO całkowicie zwinął żagle i już więcej nam nie będzie zapodawał swoich odkrywczych "naukowych" tez o stumetrowych tytanowych brzózkach potrafiących skosić w drobny mak całe wzmocnione poszycie bombowca - ale oczywiście to są brzózki wyhodowane przez PO (może przez Niesioła na jakichś grzybkach pożyczonych od Palikota), więc może naprawdę uwierzyliście w to, że one tak mają? tego to nawet Japończycy nie wymyślili, mimo wizyty szoguna i jego skaczącego po krzesłach herszta z Budy Ruskiej
bronekk

Postprzez dr Becker Wt, 6 paź 2015, 17:39

Żałosne. Koń z klapkami na oczach ma o wiele szersze horyzonty od ciebie mały pajacyku.
Tym bombowcem ubawiłeś mnie do łez. Dziękuję :D
dr Becker

Postprzez Afordancja Śr, 7 paź 2015, 09:03

bronekk napisał(a):Podobnie ci co tak tu na tym forum bezustannie gardłowali za odwołaniem prezydenta Fudalego po listopadowych wyborach jakoś znienacka ucichli na tym forum, mimo że w mieście stagnacja i niewiele się dzieje, to jakoś dziwnie ich gorliwa "aktywność" i "zatroskanie" losami Rybnika

(Jak już tak offtopujemy)

I to mówi osoba która objawia się na forum tylko w okresie jakiś wyborów :P

A poważniej, Bronku ja Cię pocieszę :)

Otóż wygra PIS tak będzie kwestia tylko czy zyska większość czy zrąbią końcówkę i będą musieli się układać z kimś.(no ale już się starają już widzę nagonkę na tego Petru itd. żeby przypadkiem progu nie przekroczył).

To naturalne, że wygra, sytuacja się trochę odświeży, zresetuje co poniektórych(i dobrze), itd. no i będą mogli wyprowadzić Polskę z ruiny (hahaha). A Ty dalej będziesz mógł spokojnie być zaślepionym wyznawcą który będzie myślał, że PIS to "nowa jakość" (hahah, wybacz, ale nie mogę się powstrzymać).

Tak czy inaczej, mam nadzieję Bronku, że będziesz też ich równie dobrze pilnował (tak jak by co, jak by nie okazali się tak do końca prawi i sprawiedliwi), będziesz? ;)

A nawiązując do tematu, tylko naiwniak myśli, (albo wyznawca PISu), może bronić, tezy że Pan Prezydent jest jakiś niezależny, klasyczny naiwniak, będzie się podniecał, fotka z Obama, i pisał, że to przełom w dziejach Polski(przesadziłem oczywiście), to nic, że Obama walnął fotki z wszystkimi.
A czy to źle czy nie (jeśli chodzi o niezależność) cóż... tak jest i trzeba to zaakceptować ;)
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Postprzez Arteks Śr, 7 paź 2015, 11:40

@jojo - Johan napisał coś sarkastycznego ale na pewno w granicach wolności słowa. Ma prawo tak uważać tak samo jak wyznawcy Macierewicza wierzą w zamach i wybuch bomby na pokładzie Tupolewa...

@bronekk - też zauważyłem, że nagle mamy miasto opływające w mleko i miód. Nawet mnie to cieszy bo okazało się że miałem rację przypuszczając, że rybnicki malkontentyzm wynika nie z sytuacji miasta ale wyłącznie ze znudzenia ekipą Fudalego, a także z popierania opozycji do niego. Odkąd Kuczera został prezydentem, ucichli prawie wszyscy hejterzy Rybnika, "bezrobotni", fascynaci montowni strefowych, hejterzy Fudalego, maruderzy którzy "chcą się wyprowadzić z Rybnika" itd. Lokalnie przekonaliśmy się jak obecnie działają PRowcy w różnych środowiskach politycznych i jakie wybierają drogi do osiągnięcia swoich celów. Wkrótce minie rok od czasu powołania nowego prezydenta. Na pewno nie zabraknie różnego rodzaju porównań i podsumowań.
Arteks

Postprzez anty.fudali Śr, 7 paź 2015, 17:42

Bez kitu mi tu,w Rybniku wciąż mamy ścieki w Nacynie,a nie mleko i miód. Nie ma to jak opowiadać pierdoły. Zmiana władzy w Rybniku prawie nic nie zmieniła. Nowy prezydent jedynie nie jest tak zarozumiały,ale poza tym niczym się nie wykazuje. Jak na razie to jedynie ustala opłaty parkingowe i się bawi nazywając to promocją miasta. Z racji faktu,że nie widać realizacji obietnic,spokojnie można go już nazwać leniem,oszustem i nieudacznikiem.
anty.fudali

Postprzez bronekk Śr, 7 paź 2015, 19:50

@Afordancja

miałem zamiar w ogóle się tu w październiku nie wypowiadać i taki miałem zamiar bo mam inne rzeczy do roboty, gdyby ktoś nie wrzucał bezczelnie chamskich wątków na panią Szydło i innych rozsądnych przedstawicieli opozycji
ale wrzucacie chamskie kłamliwe wątki więc nie pozostawiam tego bez odpowiedzi, mam prawo się tu wypowiadać nie mniejsze jak i ty więc nie ty będziesz mi dyktować w jakim wątku mam się wypowiadać

poza tym jak na ironię to nie moje ale właśnie twoje nudne przemądrzałe wpisy pstrzą wszystkie możliwe wątki tego forum, co można sprawdzić
śmiech mnie czasem bierze czytając twoje nudne elukubracje we wszelkich możliwych tematach począwszy od kolejnictwa, kończąc na gospodarce ściekowej, ale mniejsza już z tym
można tylko porównać, że w porównaniu z tobą wypowiadam się bardzo rzadko bo moje 100 kilka wpisów w porównaniu do twoich 805 to mała betka

więc jeszcze ci wrzucę jednego linka o twojej ukochanej złodziejskiej Tratewce Obłudy, jak bezczelnie kroi na kasę obywateli tj. nas podatników
a ty kochaj sobie dalej Platformę i se na nią głosuj, wolna droga, nie zabraniam ci przecież wcale tego

http://wpolityce.pl/polityka/267657-mie ... iej-chwili

a nawiasem mówiąc to przemówienie Prezydenta Pana Dudy tuż po Obamie i rozmieszczenie przy jednym stoliku z najważniejszymi osobami na świecie w tym prezydentami Obamą i Putinem oraz Przewodniczącym ONZ-u bardzo wiele w języku dyplomacji znaczy i nie jest to pikuś (skoro już próbujesz to tak deprecjonować nie mając jak widać pojęcia o polityce zagranicznej i języku dyplomacji - ale jak zwykle ty wiesz lepiej cały ty powierzchowny "znawca" wszystkich możliwych tematów :wink: ), wasz nudny Komoroski ględzący Obamie o bigosowaniu, polowaniach i przyprawianiu rogów mógł tylko o takim awansie sobie pomarzyć, bo nikt go nie traktował na świecie tak poważnie jak teraz jest traktowany Prezydent RP Pan Andrzej Duda. Taka prawda. Chyba masz klapki na oczach że tego ewidentnego sukcesu Polski nie widzisz - aaa, bo to pan Duda osiągnął sukces więc trzeba go pomniejszyć, a gdyby tak to był wasz Komoroski, aaaa to co innego... dla niego to pamiętam telewizja pokazywała jako sukces nawet udział w posiedzeniu jakiegoś małego kółka łowieckiego w Hajnówce i zjedzenie wspólnie z myśliwymi bigosu. Nie wspominając o sukcesie jakim było skakanie po stołku w Parlamencie Japonii. Jaki prezydent taki sukces, jak widać (trawestując waszego niezawodnego idola Bronisława)

@Arteks

dziękuję Ci za obiektywizm
dokładnie tak właśnie było, bardzo trafnie to opisałeś
w przeciwieństwie do wypowiedzi Afordancji (które są wszystkie na jedno kopyto, są niemerytoryczne i nic nie wnoszą do dyskusji, przynajmniej dla mnie) zauważyłem, że Twoje wypowiedzi są bardziej wyważone i na przykład podziwiam Twoją wiedzę z zakresu kolejnictwa.
Czytam wiele Twoich wypowiedzi uważnie i wiele jest ciekawych, ale się nie wypowiadam na temat kolejnictwa, bo wiem że w tym temacie moja wiedza nie dorasta twojej do pięt.
Wszystkie opinie są ważne ale zauważyłem, że na tym forum panuje dziwna moda wychwalania na siłę PO (choćby robiła źle) a en masse potępiania w czambuł opozycji, ze szczególnym uwzględnieniem PIS (choćby robili dobrze); nie podoba mi się to i dlatego będę bronił wolności słowa, bo to ważniejsze jest niż, czy rządzi partia taka czy owaka. A niestety za czasów PO z tą proporcjonalnością wolności słowa nie jest za dobrze, gros programów informacyjnych w TVP czy TVN to po prostu bezczelne agitki proPOwskie, coś mi to za bardzo przypomina putinowską Rosję. Trzeba dbać o równowagę, bo Polska zawsze szczyciła się w ciągu wieków pluralizmem i wolnością słowa (z wyjątkiem czasów PRL-u)

Widzę po roku urzędowania p. Kuczery, że pan Kuczera to prawdopodobnie miły z charakteru człowiek (co nietypowe jak na POwca :) ), ale niestety w Rybniku niewiele się teraz dzieje, taka jest smutna prawda.
bronekk

Postprzez Afordancja Cz, 8 paź 2015, 07:13

bronekk napisał(a):, mam prawo się tu wypowiadać nie mniejsze jak i ty więc nie ty będziesz mi dyktować w jakim wątku mam się wypowiadać

Ktoś Ci dyktuje? Chyba nie zrozumiałeś prostej wypowiedzi, jesteś osobą która uaktywnia się w okolicach wyborów a zarzucasz to innym, nic więcej.

bronekk napisał(a):poza tym

Po za tym to nie jest wątek o mnie więc daruj sobie, nie obchodzą mnie Twoje fantazje o mnie. To zwykły offtop.

bronekk napisał(a):więc jeszcze ci wrzucę jednego linka o twojej ukochanej złodziejskiej Tratewce Obłudy, jak bezczelnie kroi na kasę obywateli tj. nas podatników
a ty kochaj sobie dalej Platformę i se na nią głosuj, wolna droga, nie zabraniam ci przecież wcale tego

Jedynym miłośnikiem partii jesteś Ty ;) , więc daruj sobie.

bronekk napisał(a):a nawiasem mówiąc to przemówienie Prezydenta Pana Dudy tuż po Obamie i rozmieszczenie przy jednym stoliku z najważniejszymi osobami na świecie w tym prezydentami Obamą i Putinem oraz Przewodniczącym ONZ-u bardzo wiele w języku dyplomacji znaczy i nie jest to pikuś (skoro już próbujesz to tak deprecjonować nie mając jak widać pojęcia o polityce zagranicznej i języku dyplomacji - ale jak zwykle ty wiesz lepiej cały ty powierzchowny

A Ty jak zwykle wymyślasz rzeczy które nie miały miejsca, pisałem o fotce i sikaniu po nogach na jej temat.(czujesz różnicę?), a nie o tym co piszesz, oczywiście, że rośnie nasza rola na świecie, ba jesteśmy w OECD, czyli można powiedzieć, (parafrazując) że jesteśmy w TOP 20 najlepszych krajów na świecie, a nie jak to niektórzy próbują powiedzieć, że w Ruinie. Oczywiście nie sądzisz, że to zasługa Prezydenta Dudy, że to tam posadzili?

bronekk napisał(a):"znawca" wszystkich możliwych tematów :wink: ), wasz nudny Komoroski ględzący Obamie o bigosowaniu, polowaniach i przyprawianiu rogów mógł tylko o takim awansie sobie pomarzyć, bo nikt go nie traktował na świecie tak poważnie jak teraz jest traktowany Prezydent RP Pan Andrzej Duda. Taka prawda.

A czyli wierzysz, że to zasługa Dudy ;) ok, jak by wygrał Komorowski to by go tam już nie posadzili?

bronekk napisał(a): Chyba masz klapki na oczach że tego ewidentnego sukcesu Polski nie widzisz - aaa, bo to pan Duda osiągnął sukces więc trzeba go pomniejszyć,

To, że Polska odnosi sukcesy(czasem nie) na arenie międzynarodowej jest oczywistym, ale chyba nie w oczach fanatyków PISu, bo to teraz to nie Polski tylko Duty tak?

bronekk napisał(a):Nie wspominając o sukcesie jakim było skakanie po stołku w Parlamencie Japonii.

Tak na boku, jesteś z tych którzy wierzą, że to był stołek? ;) Dajesz łatwo sobie wyprać mózg...
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Postprzez Wuipe Cz, 8 paź 2015, 10:23

Afordancja, bronekk jest z tych co wierzą, że w Smoleńsku był zamach, to i w stołek uwierzy ;)

Swoją drogą szanowny bronkku ładnie się Wam wujek Macierewicz w USA wygłupił :D
Wuipe

Postprzez Don Tytus Cz, 8 paź 2015, 17:22

Najbliższe wybory z pewnością wygra PiS i to oni stworzą rząd. Kiedyś już tak było, ale po 2 latach trzeba było rozpisać nowe wybory. Czy teraz też tak będzie ? Myślę, że tak. Nie wiem, czy po 2 latach, może nawet wcześniej. Co nas wtedy czeka ? PO skompromitowana, PiS nie dał rady. Lewica ? Już to przerabialiśmy. Kłótnie ugrupowań postsolidarnościowych doprowadziły do rządów lewicy. Zaczęli nieźle, ale potem niestety było coraz gorzej. Mam dziwne wrażenie, że to, co teraz się dzieje, to właśnie robota SLD. Skompromitować PO, dopuścić do władzy PiS, oni sami skompromitują się. Jaki wtedy wybór będą mieli Polacy ? Przypomną sobie, że podczas rządów SLD nie było tak źle. A że to niby następcy komunistów ? Kogo to będzie obchodziło ? Statystyczny Polak patrzy na to, czy ma co do garnka włożyć, a nie na to, czy wrak Tupolewa wróci do kraju. Trochę "czarny" ten mój scenariusz, ale chyba bardzo prawdopodobny.
Don Tytus

Postprzez Don Tytus Cz, 8 paź 2015, 17:36

Zapomniałem dodać, że oczywiście PSL stworzyłby koalicję z SLD. Dla nich nie jest ważne, kto będzie rządził. SLD, Korwin, Kukiz, Doda, Jaś Fasola, czy nawet Putin. Oni wejdą w koalicję z każdym. Ważne, aby były stołeczki i wpływ na ich obsadzanie.
Don Tytus

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne