Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez anty.fudali Pt, 28 sie 2015, 08:42

Ależ pierniczysz.
Problemem Polski jest to,że do władzy pchają się ludzie,którzy gdzieś mają interes Polaków. Nam by się też przydała "polska Merkel",która zatroszczyła by się o nasz interes. Ale nie opowiadaj głupot,że Merkel coś robi dla Polski. Ona dba nie o polskie sprawy,a niemieckie. Za niemiecką kasę w rzeczywistości jest niszczona nasza gospodarka,czemu radośnie przyklaskują nasi "pasożyci".
anty.fudali

Postprzez superelektro Pt, 28 sie 2015, 10:57

Tylko że większość która tak narzeka pójdzie i zagłosuje jak zawsze czyli na POPIs i PSL, a potem przez następne 4 lata będą mogli znów narzekać jak to jest źle i co by trzeba zrobić aby było lepiej. Chyba kilku pokoleń trzeba aby zmieniła się mentalność większości wyborców. Ja nawet swojej drugiej połówki nie jestem w stanie przekonać do zmiany nastawienia. Ona tak jak większość " widzi " że emeryturę " dostaje " z ZUS-u i nie dociera do niej że gdyby odkładała na nią samodzielnie to dziś miała by kilkakrotnie wyższą. A kiedy jeszcze " posmarują kiełbaską " wyborczą to już pełne zadowolenie. I oto właśnie im chodzi. Jak kiedyś powiedział Pietrzak. Wybierzcie mnie, a ja was urządzę. Lepiej mieć nie będziecie, ale na pewno weselej.
superelektro

Postprzez johan Pt, 28 sie 2015, 11:03

Do antyfudali

Tym razem Twoj komentarz opublikuja u nas w Gazetach bo to juz som szczyty zeby w taki sposob myslec o nas . To pujdzie do Bilda ,Handelsblatu i do innych mosz to pewne to przekraczo juz wszelkie oczekiwania zeby byc tak perfidnym w swych przemysleniach i poglondach .

Tschüss
johan

Postprzez anty.fudali Pt, 28 sie 2015, 11:30

Hehehe,ale będę sławny :D
anty.fudali

Postprzez xxxx Pt, 28 sie 2015, 11:35

xxxx

Postprzez Arteks Pt, 28 sie 2015, 12:17

Merkel to genialny polityk. Gdyby w Polsce tacy byli - gospodarczo byłby to zupełnie inny kraj. Za Merkel w Niemczech powstały setki tysięcy miejsc pracy - w tym także dla wielu Polaków. Za Merkel wprowadzono wiele ciekawych zmian związanych ze szkolnictwem zawodowym i współpracą na poziomie pracodawca - szkoły, za Merkel przyhamowano całkowicie degradację Niemiec Wschodnich, za Merkel podwyższono płacę minimalną do 8,5 Euro za godzinę i nie spowodowało to jakoś zrujnowania niemieckiej gospodarki. Zauważcie że nasi politycy uważają że nie można podnosić płacy minimalnej bo... spadłaby konkurencyjność Polski. Tymczasem Polska stała się krajem taniej logistyki i tanich montowni - zaopatrując pół Europy. Bo niestety w Rumunii, Bułgarii czy Czechach nikt za takie pieniądze nie chciałby pracować. Za Merkel przyjmuje się do Niemiec po kilkaset tysięcy imigrantów z biednych krajów Afryki czy Azji i... budżet państwa jakoś sobie z tym radzi. Ja uważam Merkel za genialną osobą. I nie tylko ja, amerykańskie media uważają ją za najbardziej wpływową kobietę świata. Poza tym Merkel ma poczucie humoru, jest skromna i wie co mówi. Szydło+Kopacz to moim zdaniem 10% talentu Merkel ;)

Właśnie kilka dni temu dowiedziałem się że DB Schenker (duży pracodawca w naszym województwie w bardzo ważnej na Śląsku i Zagłębiu branży transportowej) chce zamknąć swój zakład w Sosnowcu. Niektórzy pracownicy dostali propozycję zatrudnienia w Rybniku, inni zostaną zwolnieni. Warto podkreślić że zakład w Sosnowcu Jęzorze istniał przez wiele dekad i zatrudniał setki osób (a kiedyś nawet tysiące). Wcześniej DB Schenker zlikwidował swoje bazy i zaplecze w Zabrzu i Dąbrowie Górniczej. Niestety ale nie mam wyboru - muszę się zgodzić z tymi, którzy uważają że często zachodni kapitał zamiast inwestować w nowe miejsca pracy - likwiduje nawet te które posiadł. Rybnik na tym nie traci ale nasz region w całości bardzo. Dla Sosnowca to utrata kilkuset miejsc pracy. Generalnie lepiej aby takie zakłady nie były sprzedawane zagranicznym inwestorom bo oni nie zawsze chcą je rozwijać.
Arteks

Postprzez bronekk So, 29 sie 2015, 12:19

no a ja widzę że to Kopacz zajmuje najwięcej czasu antenowego, bajdurzy z jakimiś Kanadyjczykami ma dworcu którzy nie wiedzą nawet o co chodzi, zagląda Bogu ducha winnym ludziom do kotleta, wącha bezczelnie ludziom jajecznice w Warsach, paraduje bez żadnego taktu i estymy w obozie zagłady Auschwitz w koszmarnej bluzeczce w tragiczne żółte paski, udaje że jedzie gdzieś pociągiem a za nią leci cały czas samolot, którym potem wraca do Warszawy, wozi meble za sobą i ciągnie ministrów za sobą przez całą Polskę, twierdzi że wszystkich słucha i pomaga a z drugiej strony odrzuca 6 milionów podpisów - ciekawe ile to wszystko nas podatników kosztuje? wstyd mi że to-to w ogóle jest premierem Polski, to naprawdę aberracja, czy nie ma już w Polsce mądrych i rozsądnych ludzi, profesorów, doktorów, ludzi nauki i wiedzy czy choćby uczciwej pracy niż ta prymitywna kompromitująca nas, ciągle kłamiąca Kopacz? kiedy się to wszystko skończy, czy w koncu ludzie zmądrzeją i przestaną głosować na jej partię, która tyle złego już zrobiła i chce robić nadal? niestety ona ma tam swoich za grube tysiace dobrze ustawionych Lisów, Kraśków, Tadle i Kuźniarów którzy nadal będą mącić ludziom w głowach, niestety wielu się na to nabiera, potem jęczą że kraj się nie rozwija, ludzie pracują za grosze w marketach i muszą wyjeżdżać do normalnych krajów szukać uczciwej pracy (to jest do takich krajów gdzie nie ma Platformy i Kopacz). Najlepiej wyślijmy Kopacz do Włoch na premiera (-kę) i zobaczymy jak za 20-30 lat ten kraj będzie wyglądał, myślę że nieciekawie jak i ona. Wstyd mi za takiego premiera jak ona, wstyd mi za takiego prezydenta jakim byli Kwaśniewski, Wałęsa i Komoroski który wydawał grube tysiące z Kancelarii i myślał tylko o własnej wygodzie, wstyd mi za tą partię która teraz od 8-miu lat rządzi krajem, że nasi ludzie rodacy tak się jej kilka razy pod rząd dali nabrać i oszukać nie widząc co dla nich dobre i ulegając propagandzie.

http://niewygodne.info.pl/artykul5/0240 ... skiego.htm

http://www.se.pl/pieniadze/newsy/30-tys ... 57435.html

http://www.fakt.pl/polityka/szokujace-w ... 64580.html

mimo wszystko jest wielu mądrych i zdolnych ludzi w Polsce, może się w końcu obudzą z letargu który zafundowali nam tusk i Kopacz

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/transp ... m-h/9z1emg
bronekk

Postprzez adamb So, 29 sie 2015, 14:15

Kampania sie zaczyna to i nijaki bronekk sie uaktywnia :mrgreen:
bronekk napisał(a):czy nie ma już w Polsce mądrych i rozsądnych ludzi, profesorów, doktorów, ludzi nauki i wiedzy

...ależ są !
Na przykład "prof" Pawłowicz ! czeba mieś otfagę jak ona :lol: (zainteresowana zrozumie ponieważ piszę wg jej gramatyki)

dali nabrać i oszukać nie widząc co dla nich dobre i ulegając propagandzie.

Najbardziej zindoktrynowaną i ulegającą propagandzie grupą w PL jest grupa sympatyków PiS ! oni wszędzie widzą złodziei, afery i układ... tylko jakoś nie potrafią znaleźć tego układu...

Tak przy okazji: jakim trzeba być maluczkim człowiekiem bez ambicji i szacunku dla samego siebie jak pan Breivik alias Mastalerek ? robi robotę by ich kandydat wygrał (i wygrał) zostaje rzecznikiem kampanii swojej sekty i w zamian dostaje od prezesa kopa w zadek ! ...a on udaje, że nie płacze tylko deszcz pada :wink:
adamb

Postprzez piotrekdec So, 29 sie 2015, 20:15

otfagę

otfagę to forma poprawna ty lewacka....
a w ogóle to temat zastępczy i prowokacja
piotrekdec

Postprzez adamb So, 29 sie 2015, 21:51

mówiłem/pisałem do ciebie ?
adamb

Postprzez bronekk N, 30 sie 2015, 09:14

o widzę że "buyskotliwy" adaśb znowu postanowił nas nakarmić swoimi lewacko-platformerskimi mondrościami z GazWybiórczej o "sektach" - nie widząc że największą sektą jest właśnie PO

adamb napisał(a): jakim trzeba być maluczkim człowiekiem bez ambicji i szacunku dla samego siebie jak pan Breivik

a jakim trzeba być człowiekiem bez wstydu i honoru, aby po ośmiu latach kopania w zadek przez złodziejską platformę ze skandalicznie się zachowującym niesiołowskim na czele i ordynarną Kopacz oraz resztą złodziei od ośmiorniczek, samolotów i zegarków nadal na nich głosować??

aha byłbym zapomniał, i jeszcze na koniec posta obowiązkowo przyklejony tempy platformerski uśmieszek :mrgreen:
bronekk

Postprzez dr Becker N, 30 sie 2015, 11:03

bronekk napisał(a):o widzę że "buyskotliwy" adaśb znowu postanowił nas nakarmić swoimi lewacko-platformerskimi mondrościami z GazWybiórczej o "sektach" - nie widząc że największą sektą jest właśnie PO

PO to mafia a PiS to sekta.

bronekk napisał(a):a jakim trzeba być człowiekiem bez wstydu i honoru, aby po ośmiu latach kopania w zadek przez złodziejską platformę ze skandalicznie się zachowującym niesiołowskim na czele i ordynarną Kopacz oraz resztą złodziei od ośmiorniczek, samolotów i zegarków nadal na nich głosować??

Trzeba być otumanionym przez świński duopol POPiSu, potem przestaje się dostrzegać inne opcje i głosuje się na jedną z dwóch największych partii cementując ten układ na szkodę kraju.
dr Becker

Postprzez piotrekdec N, 30 sie 2015, 11:21

"buyskotliwy"

to miał być żart tak?
poza tym jęczysz ciągle o tym samym: ośmiorniczki, zegarek, urojenia o lasach państwowych itd. itd.

i jeszcze jedno:

mondrościami, GazWybiórczej

używasz alternatywnej formy języka polskiego? jak to nazwać? pisowszczyzną?

tempy platformerski uśmieszek :mrgreen:

uwaga uwaga: władca ironii atakuje
Ostatnio edytowano N, 30 sie 2015, 12:39 przez piotrekdec, łącznie edytowano 1 raz
piotrekdec

Postprzez piotrekdec N, 30 sie 2015, 11:25

Trzeba być otumanionym przez świński duopol POPiSu, potem przestaje się dostrzegać inne opcje i głosuje się na jedną z dwóch największych partii cementując ten układ na szkodę kraju.

pod tym podpisuje się obiema rękami,
tłuszcza nawet nie bierze pod uwagę
że możemy wystąpić sytuacja: jeśli nie X to wcale nie Y
piotrekdec

Postprzez adamb N, 30 sie 2015, 12:19

bronekk napisał(a):o widzę że "buyskotliwy" adaśb znowu postanowił nas nakarmić swoimi lewacko-platformerskimi mondrościami z GazWybiórczej o "sektach" - nie widząc że największą sektą jest właśnie PO

Odpowiedź godna mistrza tępej riposty bronusia (fajne imię - jeszcze nie zmieniłeś ?)...
1. Ty chyba nie wiesz co to sekta :roll:
2. PO to partia prawicowa... ale Ty chyba nie rozróżniasz :wink:
3. Lewicowe poglądy socjalne ma akurat PiS :!:
a jakim trzeba być człowiekiem bez wstydu i honoru, aby po ośmiu latach kopania w zadek przez złodziejską platformę ze skandalicznie się zachowującym niesiołowskim na czele i ordynarną Kopacz oraz resztą złodziei od ośmiorniczek, samolotów i zegarków nadal na nich głosować??

Na pana Niesiołowskiego nie mogę patrzeć za tę jego butę i ordynarność - on w ogóle startuje ?
To samo można by powiedzieć w odniesieniu do PiS-u w kontekście SKOK-ów... a tutaj mamy większy wałek niż "marne" ośmiorniczki i zegarki.
Co do samolotów: jakoś nie słychać nic o pozwie pana Prezydenta Dudy w sprawie pomówienia przez pewien tygodnik dotyczące właśnie "samolotów do Poznania" :wink:

Błędnie założyłeś, że jestem fanatykiem PO - otóż nie jestem !
Owszem głosowałem na te partię, ale był to wybór przeciw PiS, a nie "za" PO.
Teraz widzę, że sa inne możliwości nie tylko zakłamane POPiS - Wy tego nie dostrzegacie - dlatego nazywam Was sektą, bo jesteście ślepo posłuszni doktrynie Jarosława bez zastanowienia się czy ta (doktryna) ma jakiś sens.
Jarosław Kaczyński może wygadywać największe głupoty, może jawnie Was opluwać (i nas), a Wy i tak na niego zagłosujecie - ciekawi mnie tylko jedno: dlaczego ?
Przez takich ludzi jak pan J.Kaczyński Polska straciła wiele lat na bezsensowne kłótnie o "duperele"... no i nie można zapomnieć tym co ten człowiek zrobił dla społeczeństwa: tj. o podziale, który przeradza się powoli w agresję wzajemną.

pzdr
adamb

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne