RSIP

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

RSIP

Postprzez unlimited Cz, 2 lip 2015, 22:50

Chcesz sprawdzić MPZP ?

BIP odsyła do RSIP. Czekasz.. i czekasz.. mieli.. więcej węgla.. no ileż można.. długo jeszcze.. o, kółeczko się kręci - znaczy coś tworzy.. I prostokąty się uzupełniają..

To zróbmy inaczej.. Wejdźmy bezpośrednio z RSIP na MPZP.. Cwany jestem.. ho ho.. Klikasz.. Czekasz.. i czekasz.. mieli.. więcej węgla.. no ileż można.. długo jeszcze.. o, kółeczko się kręci - znaczy coś tworzy..

Godzinę później masz dwa wyjścia - wyrzucić laptopa przez okno, albo napisać post na forum. Laptop niczemu nie jest winien.. Zostaje nowy temat..
unlimited

Re: RSIP

Postprzez Abisall Pt, 3 lip 2015, 07:50

No jednak raczej jest to problem po Twojej stronie bo z ciekawości wlazłem i hula to aż miło :) Wczytywanie, przełączanie się pomiędzy różnymi danymi działa płynnie
Abisall

Postprzez unlimited Pt, 3 lip 2015, 10:34

Nie wiem czy o 8 rano już działało przełączanie na MPZP, natomiast w momencie pisania posta nie działało. Oczywiście wszystkie inne dane bez problemu mogłem odczytać, więc faktycznie "wczytywanie, przełączanie się pomiędzy różnymi danymi działa płynnie" . Jedyny problem z MPZP. I zeby nie było - geoportal śmigał, podobnie inne systemy mpzp z miast ościennych. Wieczorem sprawdzę.
unlimited

Postprzez Abisall Pt, 3 lip 2015, 14:17

Rano wyglądało to dokładnie tak samo - może tylko przejściowe trudności były Obrazek
Abisall

Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne