Lewicowo-liberalny motłoch na ulicach polskich miast

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

Lewicowo-liberalny motłoch na ulicach polskich miast

Postprzez tobiash N, 1 lis 2020, 03:35

Na podstawie: http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4820, https://www.nacjonalista.pl/2020/10/29/ ... ich-miast/

Po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który w gruncie rzeczy potwierdził to, co wynikało z konstytucji, wybuchły gwałtowne protesty w postaci tak zwanego „strajku kobiet”. Te „kobiety” chyba rzeczywiście za mądre nie są, bo jeszcze niedawno demonstrowały za konstytucją, w której zapisane jest właśnie to, przeciwko czemu teraz tak gwałtownie protestują – ale one protestują przeciwko wszystkiemu, co nieubłaganym palcem wskaże im stary, żydowski finansowy grandziarz, który na te zadymy wyłożył niedawno aż 18 miliardów dolarów. Co z tego grandziarz ma i czego żydokomuna się po tej inwestycji spodziewa, to osobna sprawa, ale nawet za okruszki z tych 18 miliardów dolarów można zgromadzić całe stada aktywistów płci obojga, bo kto by nie chciał wypić i zakąsić, zwłaszcza pod jakimś patetycznym pretekstem?

Obecny „strajk kobiet” odbywa się pod hasłem „wypierdalać”, podobno zaproponowanym przez moją faworytę, Wielce Czcigodną Joannę Scheuring-Wielgus. Zwraca uwagę, że Wielce Czcigodna nie wyjaśniła, kogo konkretnie trzeba by „wypierdolić”, więc myślę, że to hasło należy potraktować jako rodzaj zaproszenia, a nawet prośby, z jaką „kobiety” zwracają się do reszty, a zwłaszcza męskiej części społeczeństwa. Tak czy owak, hasło nawołujące do „wypierdalania” musiało się „kobietom” bardzo spodobać, bo aż namalowały je na ogromnym transparencie, niesionym przez nie na czele pochodu. Oczywiście doszło do konfrontacji z policją, podczas której przywódczyni tego strajku, pani Marta Lempart, przechwalała się policjantom, czego to ona nie ma „w dupie”. Rzeczywiście, pani Lempart ma „dupę” niczym wierzeje stodoły i jestem pewien, że nawet gdyby wtargnęła tam sotnia Kozaków, to jeszcze zostałoby sporo miejsca. Jak widzimy, wszystko się tu zazębia, bo synonimem „jebania” jest „dupczenie”, obejmujące zresztą różne odmiany spółkowania. Wreszcie trzeba zwrócić uwagę, że głównym celem demonstrujących „kobiet” jest rozszerzenie możliwości legalnego ćwiartowania dzieci jeszcze przed ich urodzeniem. To pragnienie ukrywane jest pod sloganami o „dysponowaniu ciałem”, a zwłaszcza – „macicą”. Żeby jednak móc takie dziecko poćwiartować, to najpierw trzeba się o nie postarać – a w tej sytuacji bez „jebania” czy „wypierdolenia” obejść się nie można, chyba, że któraś kobieta zrobi to przy pomocy szklanki.

O inspiratorach i sponsorach „strajku kobiet” możemy dedukować również z celu ich wściekłych ataków. Okazało się, że tym celem są kościoły katolickie – nie meczety, nie synagogi, tylko właśnie kościoły. Ponieważ odwiecznym wrogiem chrześcijaństwa byli i nadal są Judejczykowie, to podejrzenia o inspirację ze strony starego żydowskiego grandziarza finansowego i tamtego środowiska, znajdują mocną poszlakę.


„Żołnierzami” w tym cyrku są nastoletnie dzieci i ogłupieni studenci. Wszystko poparli zdegenerowani „celebryci” i… Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie.


Na Nacjonaliście polecam poczytać komentarze.
tobiash
 
Posty: 72
Dołączył(a): Wt, 4 lip 2006, 22:01

Re: Lewicowo-liberalny motłoch na ulicach polskich miast

Postprzez tobiash N, 1 lis 2020, 03:45

Naiwni dalej wierzą, że to tylko chodzi o „wybór kobiet”. Kilka z postulatów #StrajkMotłochu.
„Żądamy:
– ścigania mowy nienawiści jako źródła przemocy
– Polski, w której prawa człowieka są dla wszystkich, w tym kobiet, osób LGBTQIA+, z niepełnosprawnościami, mniejszości narodowych, etnicznych i religijnych, seniorów, osób o trudnej sytuacji ekonomicznej
-Polski, w której zdelegalizowane są organizacje odwołujące się do faszyzmu i nazizmu i podejmowane są działania przeciwko militaryzacji społeczeństwa
– Polski w Unii Europejskiej
Chcą też legalnej aborcji na żądanie i dymisji rządu”.https://superbiz.se.pl/wiadomosci/mbank ... -PhAx.html
https://www.sosrodzice.pl/komorki-plodo ... epionkach/
https://wiadomosci.dziennik.pl/nauka/ar ... lodow.html
tobiash
 
Posty: 72
Dołączył(a): Wt, 4 lip 2006, 22:01

Re: Lewicowo-liberalny motłoch na ulicach polskich miast

Postprzez tobiash N, 1 lis 2020, 14:23

https://t.me/s/vandalination - możecie się przyjrzeć. Dużo bojówek Antify z Hamburga, Sankt Pauli i okolic.
tobiash
 
Posty: 72
Dołączył(a): Wt, 4 lip 2006, 22:01

Re: Lewicowo-liberalny motłoch na ulicach polskich miast

Postprzez Dobrek Pt, 20 lis 2020, 14:17

Dramat prawdziwy i upadek polskiej debaty publicznej.
Dobrek
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 20 lis 2020, 14:14


Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron