Prezydent Miasta Rybnika, a portale randkowe na Rybnik.com.

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

Prezydent Miasta Rybnika, a portale randkowe na Rybnik.com.

Postprzez bola Śr, 6 maja 2020, 21:47

Czy to nie ujmuje godności organu administracji publicznej gminy miejskiej powyżej 100 tys.(Prezydent Miasta Rybnika), żeby na portalu Rybnik.com.pl reklamować w Jego obecności portale randkowe i hazardowe?!!!
bola

Re: Prezydent Miasta Rybnika, a portale randkowe na Rybnik.com.

Postprzez dr Becker Cz, 7 maja 2020, 08:37

Nie. Może gdyby tak było na portalu rybnik.eu, ale to po prostu jest biznes.
Poza tym technologia reklam w internecie dopasowuje reklamy do odbiorcy. Widocznie często korzystasz z takich portali, więc z automatu dostajesz reklamy kolejnych.
dr Becker

Postprzez rzyt Cz, 7 maja 2020, 11:23

Pomijając fakt bycia Prezydenta na stronie z reklamą portali randkowych co mi nie przeszkadza, bo w innym miejscu jest o złodziejach czy mordercach... Mnie zastanawia czasem logika reklamowania wspomnianych portali randkowych specjalnie dla singli. Tego nie mogę zrozumieć; ktoś chce być singlem, a tu naraz szuka towarzystwa? Jakoś trudno to logicznie powiązać? To tak jakby reklama restauracji ze stekami mięsnymi dla wegetarian lub reklama pił łańcuchowych dla ekologów...
Ale być może ktoś takimi reklamami prowokuje...? Po za tym są reklamy sex kamerek, duecików .... może czegoś takiego na portalu chcącym być portalem informacyjnym/miejskim/opiniotwórczym nie powinno być.
rzyt

Postprzez dr Becker Pt, 8 maja 2020, 09:41

Portal rybnik.com.pl to prywatna inicjatywa o ile mi wiadomo, więc utrzymuje się gównie z reklam. Pecunia non olet.
Portalem miejskim jest rybnik.eu
dr Becker

Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne